DOPRAVA ZDARMA

Schody do podkrovia

HRUBÁ IZOLÁCIA ZABEZPEČUJE ZNÍŽENIE TEPELNÝCH STRÁT A MINIMALIZÁCIU TEPELNÝCH MOSTOV

DOLLE clickFIX® je patentované schodisko, ktoré predstavuje revolúciu na trhu podkrovných schodov. Toto riešenie je novinkou v celosvetovom meradle. Schody ClickFIX® boli vyvinuté na základe rozsiahlych konzultácií s používateľmi. Drevo z poklopu bolo odstránené a tak vznikla nová, vysoko izolovaná konštrukcia, ktorá spolu s novým tesniacim systémom poskytuje schodom clickFIX® najlepšiu hodnotu izolácie a tesnosti na trhu. To všetko pre zaistenie tej najlepšej izolácie vo vašom dome.
INOVÁCIA

Firma DOLLE neustále pracuje na vývoji produktov a sortimentu, pravidelne zavádza inovatívne riešenia a technické vylepšenia. Príkladom môžu byť priekopnícke riešenia zavedené spoločnosťou DOLLE v oblasti zvyšovania izolačných vlastností podkrovných schodov. Okrem toho výroba prebieha podľa DIN ISO 9001 a podkrovné rebríky sú testované podľa DIN EN 14975.
JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Podkrovný rebrík clickFIX® sa inštaluje postupne, pričom rám, rebrík a poklop sú montované samostatne.
To všetko sa deje pomocou patentovaného systému rýchlej montáže clickFIX®, ktorý umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu podkrovných schodov jednej osobe.
VYSOKÁ TEPELNÁ IZOLÁCIA
JEDNODUCHÁ A RÝCHLA MONTÁŹ
KVALITA A BEZPEČNOSŤ
CERTIFIKÁT FSC ®
DOKONALÁ IZOLÁCIA VĎAKA PATENTOVANEJ TECHNOLÓGII CLICKFIX ®

Podkrovné rebríky DOLLE clickFIX ® ponúkajú vysokú tepelnú izoláciu. Vďaka inovatívnemu dizajnu poklopu poskytujú schody DOLLE clickFIX® oveľa lepšiu izoláciu ako tradičné podkrovné rebríky s rovnakou hrúbkou poklopu a sú preto dokonalým riešením pre každú domácnosť.
JEDNODUCHÁ A RÝCHLA INŠTALÁCIA VĎAKA TECHNOLÓGII CLICKFIX®

Podkrovné rebríky DOLLE clickFIX ® sa skladajú z 3 hlavných komponentov: boxu, rebríka a poklopu, ktoré sa inštalujú pomocou patentovaného systému rýchlej montáže na tzv. „kliknúť“. Navyše žiadna z položiek neváži viac ako 11 kg. Vďaka týmto výhodám môže montáž podkrovných rebríkov clickFIX ® vykonávať samostatne jedna osoba. 
BEZPEČNOSŤ A KVALITA

Všetky modely podkrovných rebríkov DOLLE sú vyrábané s maximálnou starostlivosťou a v súlade s DIN EN 14975. Vysokú úroveň bezpečnosti navyše zaisťujú drážkované stupne v rebríku.
CERTIFIKÁT FSC ®

V loftovom rebríku DOLLE spájame škandinávsky dizajn, profesionalitu a starostlivosť o životné prostredie. Výroba prebieha v súlade s normami ISO a drevo sa získava z certifikovaných lesov. Preto sú všetky podkrovné rebríky DOLLE certifikované FSC ® .

VIAC O NAŠOM PODKROVNOM REBRÍKU A TECHNOLÓGII CLICKFIX®

TEPELNÁ IZOLÁCIA
ŽIADNE TEPELNÉ MOSTY
TRIEDA VZDUCHOTESNOSTI
MAX. NOSNOSŤ 150 KG
POŽIARNA ODOLNOSŤ
JEDNODUCHÁ A RÝCHLA MONTÁŽ
JEDNODUCHÁ OBSLUHA
DÁNSKA KVALITA

Izolácia v podkrovných rebríkoch vyrábaná patentovanou technológiou clickFIX ®

Podkrovné rebríky DOLLE majú vynikajúcu izoláciu. Revolučná konštrukcia poklopu modelov clickFIX ®   umožňuje dosiahnuť oveľa lepšiu izoláciu ako tradičné poklopy podkrovných schodov rovnakej hrúbky. Podkrovné rebríky DOLLE sú testované ako stavebný prvok, rovnako ako okná a dvere, preto sú uvedené izolačné hodnoty reálne. Skúšky sa vykonávajú v súlade s EN 12 567: 1 2001-02.

Žiadne tepelné mosty vďaka patentovanej technológii clickFIX® 

Podkrovné rebríky DOLLE clickFIX ®  stanovujú nové izolačné štandardy. Inovatívny dizajn schodiskového poklopu clickFIX ®  , v ktorom bolo eliminované drevo a výplň je úplne izolačná, zaisťuje prakticky úplné odstránenie tepelných mostov. Použité špeciálne tesnenia zaisťujú vzduchotesnosť. To všetko umožňuje dosiahnuť dokonalú izoláciu a minimalizovať tepelné straty. 

Tesnosť od vetra

Unikátny systém tesnenia použitý v podkrovnom rebríku DOLLE je doplnkovým prvkom obmedzujúcim tepelné straty a zaisťujúcim najvyššiu vzduchotesnosť, čo potvrdzujú testy v súlade s EN 12207 vykonané v inštitúte IFT v Rosenheime.

Nosnosť 150 kg

Podkrovné rebríky DOLLE prechádzajú pred uvedením na trh minimálne 3 typmi testov. Okrem izolačného koeficientu a vzduchotesnosti sa testuje aj pevnosť. Podľa EN 12207 je maximálna nosnosť podkrovných rebríkov DOLLE 150 kg, ale v praxi sú testované až do 265 kg. 

REI 45 požiarne schody

Požiarne schody DOLLE REI 45 spĺňajú najnovšie európske normy v oblasti požiarnych schodísk. Ako už z názvu vyplýva, majú triedu požiarnej odolnosti REI 45. To znamená, že spĺňajú normy požiarnej odolnosti 45 minút. nielen v povinnom rozsahu požiarnej celistvosti a izolácie (EI), ale aj požiarnej odolnosti (R).

Jednoduchá a rýchla montáž

Vďaka nízkej hmotnosti prvkov a patentovanému systému rýchlej montáže na tzv "click", podkrovné rebríky clickFIX® môže jednoducho a rýchlo nainštalovať jedna osoba. Je to veľmi jednoduché: nastavte prepravku do správnej polohy, upevnite ju, potom „zacvaknite“ poklop a rebrík a zrežte rebrík do správnej výšky – a je pripravený!

Jednoduché otváranie

Podkrovné rebríky DOLLE sú vybavené špeciálnym pružinovým systémom, ktorý zaisťuje ľahké a ľahké otváranie. 

Dánska kvalita

V produktoch DOLLE sa snúbi škandinávsky dizajn, profesionalita a najkvalitnejšie materiály. V DOLLE tiež neustále pracujeme na rozširovaní sortimentu a zavádzaní nových inovatívnych riešení.

Podkrovné schody – prečo by ich mal mať každý?

Podkrovné schody sú veľmi dôležitým prvkom každej investície, nehnuteľnosti alebo rodinného domu s podkrovím. Vďaka takýmto schodom sa z podkrovia stáva využiteľný priestor a ideálne miesto na odkladanie vecí, ktoré z času na čas využívame. Prístup k vianočným ozdobám, lyžiam či sezónnemu oblečeniu je oveľa jednoduchší.

 

DOLLE ponúka široký sortiment podkrovných schodov a každý si nájde model pre seba. Odporúčame obľúbené drevené, skladacie, tradičné schody; kovové, protipožiarne alebo podkrovné schody s patentovanou technológiou clickFIX®. Všetky schody sú zapustené v strope, takže nezaberajú cenný využiteľný priestor.

 

DOLLE clickFIX® sú patentované a inovatívne stropné schody, ideálne pre moderné budovy. Naša technológia je inovatívnym riešením v celosvetovom meradle. Čím sú jedinečné? Charakteristickým znakom jeunikátna konštrukcia schodov. Drevo bolo odstránené z poklopu, aby sa vytvorila nová, vysoko izolovaná konštrukcia, ktorá spolu s novým tesniacim systémom poskytuje clickFix® najlepšiu izoláciu a tesnosť na trhu.

 

Sme certifikovaný výrobca a naše výrobky sú vyrábané a testované v súlade so všetkými relevantnými normami a predpismi. Schody DOLLE sa inštalujú jednoducho.

 

Investujte do kvality schodov DOLLE!

Na naše schody poskytujeme 10-ročnú záruku!

 

Povalové schody – jednoduchá montáž

Áno, je to pravda. Inštalácia našich schodov clickFix® je jednoduchá, ľahká a rýchla. Nevyžaduje použitie špeciálnych nástrojov. Je to možné, pretože schody pozostávajú z troch samostatných prvkov - rámu, rebríka a veka. Montujú sa pomocou patentovaného klik systému. V tomto systéme žiadny z prvkov neváži viac ako 11 kg.

 

Šetrite elektrinu a energiu s podkrovnými schodmi DOLLE clickFix®

DOLLE clickFix® zaisťuje zníženie tepelných strát až o 86% (v porovnaní so schodiskami bez izolácie) a vyznačuje sa najlepším tepelnoizolačným koeficientom na trhu. Poklop je vyrobený z kvalitného izolačného materiálu a ponúkame ich s hrúbkami izolácie 30, 50 a 70 mm. Všetky schodiská z tejto série majú najvyššiu triedu tesnosti 4 (podľa normy EN 12207), čo bolo potvrdené skúškami s použitím tlaku 600 Pa, čo je 10-krát viac ako norma pre tento typ skúšok. Dodatočnú tesnosť poskytujú aj špeciálne tesnenia.

 

Inštalácia schodov DOLLE clickFix® znamená skutočnú úsporu vášho domáceho rozpočtu, pretože v zime zadržiavajú studený vzduch a vy môžete platiť menej za kúrenie. V dnešnej dobe, keď ceny rastú a hľadáme úspory, oplatí sa investovať do moderných schodov DOLLE. Navyše prispievame k ochrane životného prostredia, pretože na výrobu našich schodov používame drevo s certifikátom FSC®.

 

Pridajte sa k nám a majte skutočný vplyv na ochranu životného prostredia!

 

Výhody podkrovných schodov DOLLE

  1. Patentovaná technológia clickFix®
  2. Drevo s certifikátom FSC®.
  3. Záruka 10 rokov
  4. Jednoduchá montáž
  5. Dostupné príslušenstvo
  6. Široká škála schodov
  7. Rozmery – schody na individuálnu objednávku
ÚDRŽBA PODKROVNÝCH SCHODOV
Podkrovné schody nevyžadujú špeciálnu údržbu, postačí ich z času na čas vyčistiť.
ŠIROKÁ ŠKÁLA MOŽNOSTÍ
DOLLE ponúka široký sortiment podkrovných rebríkov, drevených aj kovových.
DOPRAVA A RÝCHLE DORUČENIE
O termíne dodania Vás budeme informovať telefonicky alebo e-mailom.
Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735