DOPRAVA ZDARMA

Refine results

Kategórie

Cena

Drevené skladacie schody do podkrovia clickFIX®

 

Internetový obchod DOLLE na Slovensku

V internetovom obchode DOLLE nájdete rôzne schody, ktoré sa vyznačujú veľmi dobrou kvalitou, spoľahlivosťou a všestranným využitím. Vo výrobnom procese sa zameriavame na FSC certifikát a ochranu životného prostredia, čo dáva našim zákazníkom istotu použitia tých najkvalitnejších materiálov! Máte k dispozícii prémiové modulárne schody do malých miestností s kačacími schodmi, točitými schodmi, vonkajšími schodmi a mnohými ďalšími možnosťami. Používame osvedčené masívne bukové a dubové drevo, aby vám moderné schody slúžili dlhé roky!

 

Naše produkty sú ideálne pre rodinné domy a viacgeneračné domy

 

Ponuka internetového obchodu DOLLE zahŕňa:

- modulárne schody,
- mini modulárne schody,
- mlynské schody drevené,
- točité schodisko,
- vonkajšie schody,
- tradičné podkrovné schody,
- podkrovné schody s patentovanou technológiou clickFIX®,
- protipožiarne podkrovné schody,
- kovové schody do podkrovia,
- podkrovné schody na mieru,
- výlezy na plochú strechu,
- balustrádové systémy,
- balustrády a zábradlia,
- bezpečnostné zábrany pre deti,
- príslušenstvo a náhradné diely.

 

Schody DOLLE – jednoduchá inštalácia

Mnoho ľudí, ktorí si zakúpili naše schody, ich oceňuje pre ich veľmi prostú, jednoduchú a rýchlu montáž bez použitia špeciálneho náradia. Preto obľuba našich schodov každým rokom rastie a pre ich kúpu sa rozhoduje čoraz viac ľudí.

Schody DOLLE – meranie a montáž

Pre ľudí, ktorí nemajú čas, naša firma ponúka zameranie a montáž zakúpených schodov. Stačí kontaktovať info@dolle.sk alebo 0918 885 735 a dohodnúť si termín na daný deň.

 

Pre každý štýl interiérového dizajnu a vkus užívateľa

Môžeme si vybrať nielen farbu konštrukcie, drevo schodov, zatočenie či balustrádu. Možnosť navrhnúť si vlastný model znamená, že naša ponuka obsahuje viac ako 5 000 modelov! Takýto široký výber umožňuje zladiť schody s interiérovým dizajnom miestnosti tak, aby ladili s podlahou, dverami, oknami alebo v prípade vonkajších schodísk s fasádou budovy. Schody DOLLE možno úspešne použiť v rôznych štýloch . Skvele budú ladiť so škandinávskym, minimalistickým, moderným, klasickým, ekologickým, boho, industriálnym/loftovým alebo tak obľúbeným glamour štýlom. Možnosť vlastnej konfigurácie znamená, že schody DOLLE je možné prispôsobiť akémukoľvek štýlu a vkusu kupujúceho.

 

Bezpečnosť používania

Kvalitu schodov potvrdzujú bezpečnostné certifikáty a 5-ročná záruka. Schody sú certifikované na maximálne bodové zaťaženie v kg a maximálne celkové zaťaženie v kg. Zábradlie je schválené pre horizontálne zaťaženie v kg/meter. Certifikáty pre jednotlivé modely schodov nájdete na stránke vybraného produktu.
Ponúkame meranie a montáž zakúpených schodov. Pre dohodnutie termínu nás prosím kontaktujte na info@dolle.sk alebo +421 918 885 735.

 
 

Dolle clickfix® – inovatívny podkrovný rebrík

DOLLE clickFIX® je patentované schodisko, ktoré predstavuje revolúciu na trhu podkrovných rebríkov. Toto riešenie je novinkou v celosvetovom meradle. Schody clickFIX® vznikli ako výsledok rozsiahlych konzultácií s užívateľmi. Drevo bolo odstránené z poklopu, aby sa vytvorila nová, vysoko izolovaná štruktúra, ktorá spolu s novým tesniacim systémom poskytuje clickFix® najlepšiu hodnotu izolácie a tesnosti na trhu.

 

Jednoduchá montáž

Montáž schodov clickFix® je jednoduchá a rýchla a nevyžaduje použitie špecializovaných nástrojov. Skladajú sa z troch samostatných prvkov – rámu, rebríka a poklopu, ktoré sú zmontované pomocou patentovaného západkového systému – pričom žiadny z prvkov neváži viac ako 11 kg.

 

Podkrovné schody DOLLE clickFix® znižujú tepelné straty vo vašej domácnosti

Podkrovné schody DOLLE clickFix® znižujú tepelné straty až o 86 % (v porovnaní so schodmi bez izolácie) – to je najlepší tepelnoizolačný koeficient na trhu. Veko je vyrobené z kvalitného izolačného materiálu. Poklopy sú dostupné s hrúbkou izolácie 30, 50 a 70 mm. Všetky schody z tejto série majú najvyššiu triedu tesnosti 4 (podľa normy EN 12207), čo bolo potvrdené skúškami s použitím tlaku 600 Pa, čo je 10-krát viac ako norma pre tento typ skúšok. Špeciálne tesnenia tiež poskytujú dodatočnú tesnosť.

 

Podkrovné schody DOLLE clickFIX® – ideálne, ak vám záleží na úspore energie

Schody clickFix® sú novým riešením, ktoré je ideálne pre majiteľov domov, ktorým záleží na úspore energie. Požiadavky na tepelnú izoláciu novostavieb sú čoraz prísnejšie a podkrovné schody sú najslabším miestom mnohých domov. Teraz, vďaka novému radu DOLLE clickFIX®, to už nemusí byť problém.
Na rozdiel od tradičných poklopov na povalu, ktoré sú vyrobené prevažne z dreva, sú záklopy DOLLE clickFIX® vyrobené len z tepelne izolačného materiálu.

 

Schody na mieru

V prípade neobvyklého rozmeru inštalačného otvoru odporúčame zakúpiť si naše schody na mieru. Pozývame vás zoznámiť sa s dostupnými modelmi.

 
 

Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735
cross-circle