Drevené schody - Dolle

 

Drevené schody od DOLLE

Schody sú praktickým prvkom vybavenia domácnosti, preto by mali byť odolné, bezpečné a relatívne pohodlné, najmä ak sa nepoužívajú príležitostne, ale neustále. Na charakter miestnosti majú výrazný vplyv aj schody. Dnes sa k nim pristupuje rovnocenne ako s nábytkom, preto musia zodpovedať proporciám a charakteru interiéru, podláh, dverí atď.

 

Nami ponúkané kvalitné drevené schody sú vhodné najmä do moderných, minimalistických interiérov, bez ohľadu na to, či ide o priame (rovné) varianty alebo o verziu so zatočením.

 

Mlynárske schody DOLLE – personalizácia

Naše mlynárske schody sú produktom s pevným, premysleným dizajnom. Ich veľkou výhodou je aj možnosť plnej personalizácie – môžete si zvoliť výšku, šírku, uhol sklonu, madlá a ochrannú prípravu. Zákazníci si môžu objednať aj podstupnice vhodné pre daný model.
Pri návrhu mlynárskych schodov sme zohľadnili mnohé názory, vrátane názorov užívateľov, vďaka čomu sme vyvinuli tie najoptimálnejšie riešenia. Všetky naše produkty sú podrobené dôkladným testom, takže sme si istí, že mlynárske schody DOLLE sú vysoko kvalitné produkty.

 

Ako vyzerajú drevené schody? Drevené schody výšky do 318 cm

Hotové drevené mlynárske schody pozostávajú z bočníc a stupňov. Stupne v každom modeli majú vhodnú hĺbku, vďaka čomu je ich používanie pohodlné a bezpečné. Naša ponuka zahŕňa schody so stupňom šírky od 51,5 cm do 82 cm a až do výšky 318 cm.

 

Aké drevo použiť na drevené schody?

Drevené schody zaberajú málo miesta, preto sa oplatí vybrať si ich do malých miestností. Aké drevo na schody sa považuje za najlepšie? Odborníci odporúčajú najmä bukové, smrekové, borovicové či dubové drevo. V poslednej dobe sú obzvlášť obľúbené nelakované smrekové schody.

 

Zatočené schody – rozumné využitie priestoru

Produkty DOLLE sú vytvorené s cieľom využiť doteraz nevyužitý priestor, ale aj šetriť miesto. Spĺňame očakávania našich zákazníkov tým, že sme plne zapojení do procesu vytvárania každého modelu schodiska, ktorý máme k dispozícii. Záleží nám na ich odolnosti, bezpečnosti pri používaní a estetike. Ponuka spoločnosti DOLLE zahŕňa širokú škálu schodísk s rôznymi stupňami, schodíkmi a rôznymi balustrádami. Jedným z najčastejšie volených, veľmi praktických riešení sú mlynárske schody so zatočením.

 

Schody s pravým a ľavým zatočením

Ponúkame schody s pravou a ľavou časťou, ktoré sú ideálne do miestností, kde je dôležitá úspora miesta. Naše zalomené schody majú pevnú konštrukciu so stupňami zapustenými do bočníc. Stupne sú stabilné a patrične široké, takže pohyb na nich je pohodlný a bezpečný. Pohodlie pri používaní zabezpečuje aj madlo. Mlynárske schody DOLLE sa dajú jednoducho nastaviť na požadovanú výšku zrezaním bočníc. Môžu byť vybavené aj podstupňami.

 

Drevené schody s certifikáciou FSC

Všetky modely schodov v našej ponuke majú certifikát FSC, ktorý je okrem iného vydaný: výrobcom drevených výrobkov využívajúcich suroviny zo zodpovedne obhospodarovaných zdrojov. FSC je najdôveryhodnejší systém certifikácie lesných zdrojov, ktorý v súčasnosti existuje na svete, a je jediný, ktorý podporujú veľké environmentálne organizácie a početné domorodé komunity.

 

Vo výrobnom procese však dbáme nielen na kvalitu suroviny. Názory zákazníkov sú pre náš tím obzvlášť cenné, pretože vďaka nim vieme ponuku plne prispôsobiť potrebám užívateľov schodov. Náš tím tvoria ľudia s vášňou a skúsenosťami v odbore, ktorí sú nielen oddaní práci, ale predovšetkým otvorení novým výzvam. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou týkajúcou sa mlynárskych schodov.

 

Čo sú drevené schody?

Zaujímavou ponukou pre moderný interiérový dizajn sú takzvané drevené schody tzv. frézované. Ide o typ samonosných prekladaných stupňov, ktoré sa vyznačujú veľmi veľkým uhlom sklonu k zemi (60° -65°). Výsledkom je tvar inšpirovaný tradičným rebríkom.