DOPRAVA ZDARMA

Refine results

Kategórie

Šírka schodov

Materiál stupňov

Cena

Vonkajšie schody

 

Vonkajšie schody – prispôsobte si model vašim potrebám!

Vonkajšie schody DOLLE je možné prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Ponúkame točité schody Gardenspin, ku ktorým si môžete dokúpiť dodatočné stupne, ako aj modulové schody Gardentop napríklad s malým počtom stupňov, ideálne ako zostup z terasy. Výberom počtu modulov a stupňov môžeme získať potrebnú výšku schodiska. V prípade modulárnych vonkajších schodov Gardentop existuje veľa možných konfigurácií, od 2 do 12 stupňov, s jednou alebo dvoma balustrádami a na výber sú aj 3 typy stupňov.

 

Vonkajšie schody – najkrajší spôsob vstupu do záhrady!

Z domu do záhrady, z balkóna do domu, z terasy do obývačky - vonkajšie schody spájajú poschodia a úrovne mimo domu.
Bez ohľadu na zvolený model, vonkajšie schody DOLLE harmonicky zapadnú do každého vonkajšieho priestoru. Pri vonkajších schodiskách je dôležité, aby materiály, z ktorých sú zložené, boli odolné voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Materiál konštrukcie a stupňov schodov DOLLE ako Trimax, kovové rošty a oceľ túto požiadavku spĺňajú.

 

Pocit bezpečia aj v daždivom počasí

Naše protišmykové stupne z pozinkovanej ocele majú predvŕtané otvory, ktoré poskytujú protišmykový povrch, vďaka čomu sú naše schody bezpečné po celý rok. Šírku vašich točitých schodov TORONTO si môžete vybrať s možnosťami 125 cm, 155 cm alebo 185 cm, čím širšie schody, tým väčší komfort. Pre naše rovné schody GARDENTOP si môžete vybrať 80 cm alebo 100 cm s perforovanými kovovými stupňami alebo kompozitnými stupňami TRIMAX®, ktoré sú navyše protišmykové.

 

Aké ďalšie výhody majú vonkajšie schody?

'Zaberajú veľmi málo miesta
' Pozinkovaná oceľ je odolná voči poveternostným vplyvom
' Nevyžadujú údržbu
' Vysokokvalitné komponenty
' Perforované oceľové schodíky, bezpečné za každého počasia.

 

Náš sortiment sa prispôsobí vašim potrebám

Nie je vždy možné nájsť štandardné riešenie, ktoré presne zodpovedá vašim špecifikáciám, ale s našimi vonkajšími schodmi je možné prispôsobiť schody podľa vašich potrieb. Môžete si vybrať z rôznych formátov, rozložení, výšok a nášľapných plôch. Čokoľvek, čo najlepšie vyhovuje vášmu projektu!

 

Kvalita zaručená

V DOLLE sa zameriavame na odolnosť, kvalitu a dizajn, ponúkame výber materiálov na mieru pre daný projekt. Vytvorili sme rad žiarovo pozinkovaných vonkajších kovových schodov. Naše vonkajšie točité schodisko TORONTO je riešením pre vaše vonkajšie točité schody a naše kovové záhradné schodisko GARDENTOP ponúka rovné schody s madlom alebo bez zábradlia, môžete si vybrať aj materiály nášľapných plôch vrátane našich kompozitných stupňov TRIMAX®.

 

Vonkajšie točité schody Toronto majú perforované oceľové stupne, vďaka čomu sú veľmi odolné, bezpečné a pohodlné. Perforácia schodíkov zaisťuje efektívny odvod vody a chráni užívateľa pred pošmyknutím. Ľahko sa udržiavajú a čistia. Doplnkovou možnosťou zvýšenia bezpečnosti je pridanie bezpečnostnej zábrany na schodisko.

 

Pre zabezpečenie najvyššej kvality vyrábame všetky naše schody podľa špecifických noriem. Špirálové schody DOLLE spĺňajú európske stavebné normy špecifikované v EN 1991 a EN 1993. Vonkajšie schody TORONTO sú certifikované pre maximálne bodové zaťaženie 200 kg a maximálne celkové zaťaženie 620 kg. Balustráda je schválená aj pre horizontálne zaťaženie 50 kg na meter.

 

cross-circle