DOPRAVA ZDARMA

Refine results

Kategórie

Šírka schodov

Materiál stupňov

Cena

Vonkajšie schody

 

Internetový obchod DOLLE na Slovensku

V internetovom obchode DOLLE nájdete rôzne schody, ktoré sa vyznačujú veľmi dobrou kvalitou, spoľahlivosťou a všestranným využitím. Vo výrobnom procese sa zameriavame na FSC certifikát a ochranu životného prostredia, čo dáva našim zákazníkom istotu použitia tých najkvalitnejších materiálov! Máte k dispozícii prémiové modulárne schody do malých miestností s kačacími schodmi, točitými schodmi, vonkajšími schodmi a mnohými ďalšími možnosťami. Používame osvedčené masívne bukové a dubové drevo, aby vám moderné schody slúžili dlhé roky!

 

Naše produkty sú ideálne pre rodinné domy a viacgeneračné domy

 

Ponuka internetového obchodu DOLLE zahŕňa:

- modulárne schody,
- mini modulárne schody,
- mlynské schody drevené,
- točité schodisko,
- vonkajšie schody,
- tradičné podkrovné schody,
- podkrovné schody s patentovanou technológiou clickFIX®,
- protipožiarne podkrovné schody,
- kovové schody do podkrovia,
- podkrovné schody na mieru,
- výlezy na plochú strechu,
- balustrádové systémy,
- balustrády a zábradlia,
- bezpečnostné zábrany pre deti,
- príslušenstvo a náhradné diely.

 

Schody DOLLE – jednoduchá inštalácia

Mnoho ľudí, ktorí si zakúpili naše schody, ich oceňuje pre ich veľmi prostú, jednoduchú a rýchlu montáž bez použitia špeciálneho náradia. Preto obľuba našich schodov každým rokom rastie a pre ich kúpu sa rozhoduje čoraz viac ľudí.

Schody DOLLE – meranie a montáž

Pre ľudí, ktorí nemajú čas, naša firma ponúka zameranie a montáž zakúpených schodov. Stačí kontaktovať info@dolle.sk alebo 0918 885 735 a dohodnúť si termín na daný deň.

 

Pre každý štýl interiérového dizajnu a vkus užívateľa

Môžeme si vybrať nielen farbu konštrukcie, drevo schodov, zatočenie či balustrádu. Možnosť navrhnúť si vlastný model znamená, že naša ponuka obsahuje viac ako 5 000 modelov! Takýto široký výber umožňuje zladiť schody s interiérovým dizajnom miestnosti tak, aby ladili s podlahou, dverami, oknami alebo v prípade vonkajších schodísk s fasádou budovy. Schody DOLLE možno úspešne použiť v rôznych štýloch . Skvele budú ladiť so škandinávskym, minimalistickým, moderným, klasickým, ekologickým, boho, industriálnym/loftovým alebo tak obľúbeným glamour štýlom. Možnosť vlastnej konfigurácie znamená, že schody DOLLE je možné prispôsobiť akémukoľvek štýlu a vkusu kupujúceho.

 

Bezpečnosť používania

Kvalitu schodov potvrdzujú bezpečnostné certifikáty a 5-ročná záruka. Schody sú certifikované na maximálne bodové zaťaženie v kg a maximálne celkové zaťaženie v kg. Zábradlie je schválené pre horizontálne zaťaženie v kg/meter. Certifikáty pre jednotlivé modely schodov nájdete na stránke vybraného produktu.
Ponúkame meranie a montáž zakúpených schodov. Pre dohodnutie termínu nás prosím kontaktujte na info@dolle.sk alebo +421 918 885 735.

 
 

Vonkajšie schody – prispôsobte si model vašim potrebám!

Vonkajšie schody DOLLE je možné prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Ponúkame točité schody Gardenspin, ku ktorým si môžete dokúpiť dodatočné stupne, ako aj modulové schody Gardentop napríklad s malým počtom stupňov, ideálne ako zostup z terasy. Výberom počtu modulov a stupňov môžeme získať potrebnú výšku schodiska. V prípade modulárnych vonkajších schodov Gardentop existuje veľa možných konfigurácií, od 2 do 12 stupňov, s jednou alebo dvoma balustrádami a na výber sú aj 3 typy stupňov.

 

Vonkajšie schody – najkrajší spôsob vstupu do záhrady!

Z domu do záhrady, z balkóna do domu, z terasy do obývačky – vonkajšie schody spájajú poschodia a úrovne mimo domu.
Bez ohľadu na zvolený model, vonkajšie schody DOLLE harmonicky zapadnú do každého vonkajšieho priestoru. Pri vonkajších schodiskách je dôležité, aby materiály, z ktorých sú zložené, boli odolné voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Materiál konštrukcie a stupňov schodov DOLLE ako Trimax, kovové rošty a oceľ túto požiadavku spĺňajú.

 

Pocit bezpečia aj v daždivom počasí

Naše protišmykové stupne z pozinkovanej ocele majú predvŕtané otvory, ktoré poskytujú protišmykový povrch, vďaka čomu sú naše schody bezpečné po celý rok. Šírku vašich točitých schodov TORONTO si môžete vybrať s možnosťami 125 cm, 155 cm alebo 185 cm, čím širšie schody, tým väčší komfort. Pre naše rovné schody GARDENTOP si môžete vybrať 80 cm alebo 100 cm s perforovanými kovovými stupňami alebo kompozitnými stupňami TRIMAX®, ktoré sú navyše protišmykové.

 

Aké ďalšie výhody majú vonkajšie schody?

‘Zaberajú veľmi málo miesta
‘ Pozinkovaná oceľ je odolná voči poveternostným vplyvom
‘ Nevyžadujú údržbu
‘ Vysokokvalitné komponenty
‘ Perforované oceľové schodíky, bezpečné za každého počasia.

 

Náš sortiment sa prispôsobí vašim potrebám

Nie je vždy možné nájsť štandardné riešenie, ktoré presne zodpovedá vašim špecifikáciám, ale s našimi vonkajšími schodmi je možné prispôsobiť schody podľa vašich potrieb. Môžete si vybrať z rôznych formátov, rozložení, výšok a nášľapných plôch. Čokoľvek, čo najlepšie vyhovuje vášmu projektu!

 

Kvalita zaručená

V DOLLE sa zameriavame na odolnosť, kvalitu a dizajn, ponúkame výber materiálov na mieru pre daný projekt. Vytvorili sme rad žiarovo pozinkovaných vonkajších kovových schodov. Naše vonkajšie točité schodisko TORONTO je riešením pre vaše vonkajšie točité schody a naše kovové záhradné schodisko GARDENTOP ponúka rovné schody s madlom alebo bez zábradlia, môžete si vybrať aj materiály nášľapných plôch vrátane našich kompozitných stupňov TRIMAX®.

 

Vonkajšie točité schody Toronto majú perforované oceľové stupne, vďaka čomu sú veľmi odolné, bezpečné a pohodlné. Perforácia schodíkov zaisťuje efektívny odvod vody a chráni užívateľa pred pošmyknutím. Ľahko sa udržiavajú a čistia. Doplnkovou možnosťou zvýšenia bezpečnosti je pridanie bezpečnostnej zábrany na schodisko.

 

Pre zabezpečenie najvyššej kvality vyrábame všetky naše schody podľa špecifických noriem. Špirálové schody DOLLE spĺňajú európske stavebné normy špecifikované v EN 1991 a EN 1993. Vonkajšie schody TORONTO sú certifikované pre maximálne bodové zaťaženie 200 kg a maximálne celkové zaťaženie 620 kg. Balustráda je schválená aj pre horizontálne zaťaženie 50 kg na meter.

 

Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735
cross-circle