DOPRAVA ZDARMA

DREVENÉ SCHODY A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Vyberte si typ dreva pre stupne a zábradlie na schodoch.

PRÍRODNÝ OLEJOVANÝ MASÍVNY DUB

Schody a zábradlia sú vyrobené z vysoko kvalitného, ​​olejovaného dreva s certifikátom FSC®. Olejovanie zvýrazňuje štruktúru dubu a dodáva mu teplý a tmavší odtieň. Olej chráni povrch dreva, zvýrazňuje jeho estetické kvality a poskytuje dokonalú a prirodzenú povrchovú úpravu. Olej zároveň robí drevo odolným voči vode a škvrnám. Olej preniká do dreva a vytvára mäkký, na dotyk prirodzený povrch, na ktorom môžete vidieť aj cítiť štruktúru dreva.

MASÍVNY DUB, OLEJOVANÝ BIELYM PIGMENTOM

Masívny dub je natretý olejom s bielym pigmentom, takže si zachováva svetlý odtieň dubu. Olej chráni povrch dreva a robí ho odolnejším voči vode a škvrnám. Olej preniká do dreva a vytvára hladký a takmer hodvábny povrch, na ktorom môžete vidieť aj cítiť textúru dreva. Dub je silný a všestranný druh dreva s jemnou a prirodzenou štruktúrou. Dub použitý pri výrobe našich schodíkov a zábradlí je európsky dub s certifikáciou FSC®.

MASÍVNY DUB - LAKOVANÝ

Dub je silný a všestranný druh dreva s jemnou a prirodzenou štruktúrou. Medzi schodíky DOLLE si môžete vybrať schodíky z lakovaného dubu, vďaka čomu je povrch stupňov a zábradlia veľmi odolný, odolný proti poškriabaniu a ľahko sa udržiava vďaka použitiu pololesklého laku. Dub použitý pri výrobe našich schodíkov a zábradlí je európsky dub s certifikáciou FSC®.

PRÍRODNÝ OLEJOVANÝ MASÍVNY BUK

Výber materiálu schodiska často závisí od dreva na podlahe vášho domova. Ak sú vaše podlahy bukové, môžete zvoliť aj bukové stupne a zábradlie na schody. Olej preniká do schodov a vytvára hladký a takmer hodvábny povlak, ktorý zanecháva štruktúru dreva viditeľnú a viditeľnú na dotyk. Olej zároveň dokonale chráni drevo proti vode a škvrnám. Bukové drevo použité na výrobu schodíkov a zábradlí DOLLE je najkvalitnejšie európske drevo s certifikáciou FSC®.

LAKOVANÝ MASÍVNY BUK

Výber materiálu na schody často závisí od dreva na podlahe vášho domova. Ak sú vaše podlahy bukové, môžete zvoliť aj bukové stupne a zábradlie na schody. Bukové drevo použité na výrobu schodíkov a madiel DOLLE je drevo najvyššej kvality chránené pololesklým lakom, vďaka čomu je povrch schodíkov trvácny, odolný proti poškriabaniu a nenáročný na údržbu. Drevo pochádza z európskych lesov a má certifikát FSC®.

MULTIPLEXNÉ KROKY - MAĽOVANÉ

Schody ATLANTA a DALLAS sú vyrobené z lakovanej bukovej preglejky. Preglejka je odolný a stabilný materiál, ktorý perfektne funguje ako materiál na schodíky. Preglejka použitá na schodoch DOLLE je vyrobená z dreva s certifikátom FSC®.

MERANIE SCHODÍSK

Vyberte si typ dreva pre stupne a zábradlie na schodoch.
PRREJDITE NA NÁVOD  >
KONTAKTUJ NÁS
Ak potrebujete ďalšie informácie alebo podporu pri výbere našich schodov, kontaktujte nás!
MERANIE SCHODISKA
NÁVOD, ako správne zmerať miestnosť pre schody DOLLE. Schody ponúkame v rôznych veľkostiach a konfiguráciách. Skontrolujte, aké miery sú potrebné pri výbere schodov DOLLE.
TECHNICKÉ INFORMÁCIE
Vieme, aké dôležité je inštalovať schody správne a jednoducho, a preto sme tu zhromaždili množstvo užitočných informácií.
Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735