DOPRAVA ZDARMA

Zábradlia a zábrany na schody a balkón

Systémy zábradlia DOLLE vám umožňujú vytvoriť si vlastné zábradlie na balkón, terasu alebo schodisko na mieru podľa vašich individuálnych potrieb. Naše zábradlia budú dokonalé v interiéri aj exteriéri. Materiály použité na ich výrobu sú vysoko kvalitné, odolné voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Zábradlia spĺňajú potrebné požiadavky, poskytujú svojim užívateľom vysokú funkčnosť a bezpečnosť.
Naša ponuka obsahuje dva systémy zábradlia - Prova Alu a PRO3.

SYSTÉM ZÁBRADLÍ DOLLE

SYSTÉM DOLLE PROVA ALU ZÁBRADLIE

DOLLE Prova Alu je klasická balustráda, ktorá spája minimalistický, ľahký dizajn a vysokú funkčnosť. Systém je možné inštalovať v interiéri aj exteriéri (okrem drevených madiel), ide o prvok, ktorý umocňuje estetiku schodiska či terasy, vďaka zaujímavej kombinácii minimalistických hliníkových a drevených prvkov. Hliníkové prvky systému sú vyrobené z kvalitného eloxovaného hliníka. Vďaka minimalistickému dizajnu zábradlia vyzerajú skvele v každej budove aj mimo nej.
VIAC INFO  >

NOVÝ SYSTÉM DOLLE PRO ZÁBRADLIE 3

Systém zábradlia DOLLE PRO3 s moderným dizajnom a nerezovou výplňou dodá elegantný vzhľad každému priestoru.

Ponúkame hotové sety, vďaka ktorým je výber a kúpa potrebného zábradlia veľmi jednoduchý. Systém je vyrobený z kvalitného hliníka a nerezovej ocele, čo zabezpečuje jeho jednoduchú údržbu a dlhodobé používanie. Je odolný voči poveternostným vplyvom a preto ideálny nielen do interiéru, ale aj do exteriéru.
VIAC INFO  >

BEZPEČNOSTNÉ ZÁBRADLIA

Bezpečnostné zábradlia vám umožnia ľahko a rýchlo ochrániť horné poschodie. Pestrý sortiment zábradlí ladí so širokou ponukou schodov DOLLE a umožňuje vytvoriť celok s jednotným dizajnom. Ale dajú sa namontovať aj ako samostatné zábradlia.
VIAC INFO  >

DETSKÉ ZÁBRANY

Bezpečnostné zábrany dostupné v našej ponuke dobre fungujú v domoch aj bytoch. Odporúčame ich najmä rodinám s malými deťmi, pretože im vďaka nim môžete poskytnúť väčšiu bezpečnosť. Pri schodisku alebo v zárubni sa inštalujú zábrany, aby sa zabránilo prístupu na schodisko alebo do miestnosti s predmetmi nebezpečnými pre dieťa.

Jeden z našich modelov - BEN - môžete umiestniť ku krbu, aby ste zabránili popáleniu vášho dieťaťa.
VIAC INFO  >
NAVRHNITE SI ZÁBRADLIE
VYPLŇTE A OBJEDNAJTE PONUKU
NÁVOD NA INŠTALÁCIU
POTREBUJETE POMOC?
info@dolle.sk | Tel. +421 918 885 735
Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735