Zábradlia a zábrany na schody a balkón

Systémy zábradlia DOLLE vám umožňujú vytvoriť si vlastné zábradlie na balkón, terasu alebo schodisko na mieru podľa vašich individuálnych potrieb. Naše zábradlia budú dokonalé v interiéri aj exteriéri. Materiály použité na ich výrobu sú vysoko kvalitné, odolné voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Zábradlia spĺňajú potrebné požiadavky, poskytujú svojim užívateľom vysokú funkčnosť a bezpečnosť.
Naša ponuka obsahuje dva systémy zábradlia – Prova Alu a PRO3.

SYSTÉM ZÁBRADLÍ DOLLE

SYSTÉM DOLLE PROVA ALU ZÁBRADLIE

DOLLE Prova Alu je klasická balustráda, ktorá spája minimalistický, ľahký dizajn a vysokú funkčnosť. Systém je možné inštalovať v interiéri aj exteriéri (okrem drevených madiel), ide o prvok, ktorý umocňuje estetiku schodiska či terasy, vďaka zaujímavej kombinácii minimalistických hliníkových a drevených prvkov. Hliníkové prvky systému sú vyrobené z kvalitného eloxovaného hliníka. Vďaka minimalistickému dizajnu zábradlia vyzerajú skvele v každej budove aj mimo nej.

NOVÝ SYSTÉM DOLLE PRO ZÁBRADLIE 3

Systém zábradlia DOLLE PRO3 s moderným dizajnom a nerezovou výplňou dodá elegantný vzhľad každému priestoru.

Ponúkame hotové sety, vďaka ktorým je výber a kúpa potrebného zábradlia veľmi jednoduchý. Systém je vyrobený z kvalitného hliníka a nerezovej ocele, čo zabezpečuje jeho jednoduchú údržbu a dlhodobé používanie. Je odolný voči poveternostným vplyvom a preto ideálny nielen do interiéru, ale aj do exteriéru.

BEZPEČNOSTNÉ ZÁBRADLIA

Bezpečnostné zábradlia vám umožnia ľahko a rýchlo ochrániť horné poschodie. Pestrý sortiment zábradlí ladí so širokou ponukou schodov DOLLE a umožňuje vytvoriť celok s jednotným dizajnom. Ale dajú sa namontovať aj ako samostatné zábradlia.

DETSKÉ ZÁBRANY

Bezpečnostné zábrany dostupné v našej ponuke dobre fungujú v domoch aj bytoch. Odporúčame ich najmä rodinám s malými deťmi, pretože im vďaka nim môžete poskytnúť väčšiu bezpečnosť. Pri schodisku alebo v zárubni sa inštalujú zábrany, aby sa zabránilo prístupu na schodisko alebo do miestnosti s predmetmi nebezpečnými pre dieťa.

Jeden z našich modelov – BEN – môžete umiestniť ku krbu, aby ste zabránili popáleniu vášho dieťaťa.

NAVRHNITE SI ZÁBRADLIE

NAVRHNITE SI ZÁBRADLIE

›› VIAC INFO

POTREBUJETE POMOC?