SPOLUPRÁCA

Montážnik schodov

Staňte sa montérom našich produktov

VIAC ››

Developeri

Oboznámte sa s ponukou pre investorov

VIAC ››

Architekti

VIAC ››

Stavebná firma

VIAC ››

Spolupráca s medzinárodným výrobcom DOLLE

Prevádzkujete projekčnú kanceláriu, stavebnú firmu alebo veľkoobchod? Ste montér, architekt alebo developer ? Srdečne Vás pozývame na dlhodobú spoluprácu s našou spoločnosťou Dolle.

Spoľahnite sa na skúsenosti nášho tímu profesionálov a získajte plnú podporu v každej fáze realizácie investície. Už nemusíte sami zháňať zákazky či hotové riešenia, ktoré zaručia vašim zákazníkom spokojnosť a vysokú kvalitu.

Schody vyrábame už 70 rokov, aby sme sa stali svetovým lídrom v tomto odvetví. Využite teda naše znalosti a uvidíte, ako skúsenosti a moderné technológie vytvárajú dokonalé duo. Naša vedúca pozícia nám umožňuje ponúkať nielen kvalitné riešenia schodísk pre individuálnych klientov, ale aj zabezpečiť optimálne podmienky spolupráce pre:

  • montážnikov
  • developérov,
  • veľkoobchodných zákazníkov,
  • architektov a projekčné kancelárie,
  • stavebné firmy.

Presvedčte sa, aké je to spolupracovať s tými najlepšími vo svojom odbore!

Spolupráca s montážnikmi

Ak poskytujete služby montáže schodov a môžete sa pochváliť skúsenosťami, dôrazom na kvalitu spracovania a spoľahlivosťou práce, preverte si, čo ponúkame. Náš tím špecialistov radi rozšírime o montážnikov, ktorí budú pre našich klientov vykonávať práce na subdodávke.

Ak vám chýbajú zákazky a viete schody namontovať, radi vám predstavíme podmienky spolupráce. Počas jej trvania sa budete môcť spoľahnúť na podporu našich špecialistov. Spolupráca s montážnikmi schodísk nám umožňuje poskytovať služby našim klientom včas a efektívne. Pôsobíme v celom Poľsku. Chcete sa pridať k tejto skupine? Preverte si, čo získate.

Spolupráca s developermi

Ste developer a realizujete rôzne stavebné investície? Potrebujete hotové, overené riešenia a spoľahlivého, skúseného obchodného partnera? Schody vyrábame už 70 rokov a už 18 rokov pôsobíme aj v Poľsku. Naša komplexná ponuka zahŕňa poradenstvo pri výbere optimálnych riešení, ako aj realizáciu zameraní individuálnych projektov a profesionálnu montáž schodov. Spolupracujte s nami a my sa o všetko, čo sa týka schodov, postaráme.

Spolupráca s obchodníkmi

Naša ponuka aktuálne obsahuje cez 7000 modelov hotových schodov. To však nie je všetko. Vybrané modely schodov pripravujeme aj na individuálnu objednávku a optimálne prispôsobenie potrebám zákazníka. Chcete, aby aj vaši klienti mali prístup k tak širokej škále produktov? Pozrite sa, ako s nami môžete spolupracovať. Ponúknite svojim zákazníkom overené, bezpečné a odolné riešenia. Stále sa vyvíjame a neustále reagujeme na potreby trhu. Už nemusíte sledovať zmeny v predpisoch alebo dizajne, aby ste mali modely, ktoré dokonale spĺňajú očakávania zákazníkov. Pridajte sa do skupiny našich obchodných partnerov.

Spolupráca s architektmi a projekčnými kanceláriami

Ste architekt alebo pracujete v projekčnej kancelárii a hľadáte optimálne riešenia, ktoré splnia očakávania vašich klientov? Čo sa týka výberu schodov, môže to byť naozaj jednoduché. Všetko, čo musíte urobiť, je spolupracovať s nami. Sme si vedomí toho, že spájanie poschodí a podlaží v domoch a bytoch predstavuje pre dizajnérov veľa výziev. Často musí zladiť funkčnosť s estetikou, stavebným zákonom a predpismi s očakávaniami investorov, ako aj komfort používania s kvalitou. Naše schody sú riešenia na mnoho rokov, a podarilo sa nám nájsť optimálnu harmóniu medzi všetkými týmito faktormi. Spoznajte náš partnerský program a overte si, ako vyzerá naša spolupráca s architektmi.

Spolupráca so stavebnými firmami

Ak pre svojich klientov poskytujete komplexné stavebné služby, teraz to dokážete ešte efektívnejšie a jednoduchšie. Pri výbere modelu, návrhu alebo realizácii objednávky montáže schodiska sa môžete spoľahnúť na náš tím profesionálov. Pre Vášho klienta máme pripravené kvalitné riešenia a taktiež vieme našu ponuku prispôsobiť individuálnym očakávaniam a potrebám Vašich klientov. Spolupracujeme so stavebnými firmami, ktorým poskytujeme hotové modely schodov a pripravujeme vybrané modely schodov na individuálne rozmery. Chcete zlepšiť svoju prácu a zároveň zvýšiť ponuku pre svojich klientov? Pozrite si náš program pre stavebné firmy.