DOPRAVA ZDARMA

POPREDnÝ SVETOVÝ VÝROBCA PODKROVNÝCH SCHODÍSK

DOLLE A/S so sídlom v Frostrup, Dánsko, je popredným svetovým výrobcom podkrovných rebríkov a významným dodávateľom zábradlí a systémových schodísk. 

Ročná produkcia predstavuje 300 000 rôznych typov schodov. Spoločnosť DOLLE tiež vyvinula revolučný koncept v oblasti dizajnu, kde nahradila tradičný prístup štvorcových metrov prístupom kubických metrov. Spoločnosť túto myšlienku realizuje návrhom riešení, ktoré umožňujú optimálne využitie celej kubatúry budov. Vo výsledku tieto riešenia zvyšujú nielen funkčnosť a komfort, ale aj hodnotu nehnuteľnosti. Skupina DOLLE sa chce stať lídrom v oblasti riešení umožňujúcich vytváranie priestoru (koncept Space Creator).

V rokoch 2012-14 spoločnosť investovala viac ako 6 miliónov EUR do vytvorenia najmodernejšieho závodu na výrobu schodísk na svete, ktorý sa nachádza v Dánsku. Okrem toho máme výrobné závody v Číne a na Ukrajine, ako aj pobočky v Poľsku a USA. Celkovo koncern DOLLE zamestnáva vyše 400 zamestnancov.

AŽ 10 % ZAMESTNANCOV CENTRÁLI SPOLOČNOSTI VO FRØSTRUP VYVÍJA NÁVRHY NA ZÁKLADE KONCEPTU SPACE CREATOR.

Máme špecializovaný vývojový tím, ktorý zohráva kľúčovú úlohu pri poskytovaní našej stratégie kontinuálnej inovácie. Poslaním celého nášho tímu je poskytovať riešenia, ktoré vám umožnia optimálne usporiadať váš životný priestor a zlepšiť kvalitu života.

Ročne DOLLE vyrobí viac ako 250 000 podkrovných rebríkov. Prepočítané na kilometre to zodpovedá vzdialenosti z Paríža do Londýna.
ZISTITE O NÁS VIAC
MÁTE OTÁZKY?
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Potrebujete schody na mieru?
PRODUKTY A FABRIKY
Každá továreň sa špecializuje na špecifické úlohy a technológie a pracuje v úzkej spolupráci so silnou sieťou dodávateľov.
SKUPINA DOLLE
Máme výrobné závody v Číne a na Ukrajine a pobočky v Poľsku a USA. Celkovo koncern DOLLE zamestnáva vyše 400 zamestnancov.
Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735