DOPRAVA ZDARMA

Refine results

Kategórie

Smer schodov

Typ zábradlia

Cena

Mlynárske drevené schody - Dolle

Mlynárske schody NORMANDIE

378.00887.00

 

Internetový obchod DOLLE na Slovensku

V internetovom obchode DOLLE nájdete rôzne schody, ktoré sa vyznačujú veľmi dobrou kvalitou, spoľahlivosťou a všestranným využitím. Vo výrobnom procese sa zameriavame na FSC certifikát a ochranu životného prostredia, čo dáva našim zákazníkom istotu použitia tých najkvalitnejších materiálov! Máte k dispozícii prémiové modulárne schody do malých miestností s kačacími schodmi, točitými schodmi, vonkajšími schodmi a mnohými ďalšími možnosťami. Používame osvedčené masívne bukové a dubové drevo, aby vám moderné schody slúžili dlhé roky!

 

Naše produkty sú ideálne pre rodinné domy a viacgeneračné domy

 

Ponuka internetového obchodu DOLLE zahŕňa:

- modulárne schody,
- mini modulárne schody,
- mlynské schody drevené,
- točité schodisko,
- vonkajšie schody,
- tradičné podkrovné schody,
- podkrovné schody s patentovanou technológiou clickFIX®,
- protipožiarne podkrovné schody,
- kovové schody do podkrovia,
- podkrovné schody na mieru,
- výlezy na plochú strechu,
- balustrádové systémy,
- balustrády a zábradlia,
- bezpečnostné zábrany pre deti,
- príslušenstvo a náhradné diely.

 

Schody DOLLE – jednoduchá inštalácia

Mnoho ľudí, ktorí si zakúpili naše schody, ich oceňuje pre ich veľmi prostú, jednoduchú a rýchlu montáž bez použitia špeciálneho náradia. Preto obľuba našich schodov každým rokom rastie a pre ich kúpu sa rozhoduje čoraz viac ľudí.

Schody DOLLE – meranie a montáž

Pre ľudí, ktorí nemajú čas, naša firma ponúka zameranie a montáž zakúpených schodov. Stačí kontaktovať info@dolle.sk alebo 0918 885 735 a dohodnúť si termín na daný deň.

 

Pre každý štýl interiérového dizajnu a vkus užívateľa

Môžeme si vybrať nielen farbu konštrukcie, drevo schodov, zatočenie či balustrádu. Možnosť navrhnúť si vlastný model znamená, že naša ponuka obsahuje viac ako 5 000 modelov! Takýto široký výber umožňuje zladiť schody s interiérovým dizajnom miestnosti tak, aby ladili s podlahou, dverami, oknami alebo v prípade vonkajších schodísk s fasádou budovy. Schody DOLLE možno úspešne použiť v rôznych štýloch . Skvele budú ladiť so škandinávskym, minimalistickým, moderným, klasickým, ekologickým, boho, industriálnym/loftovým alebo tak obľúbeným glamour štýlom. Možnosť vlastnej konfigurácie znamená, že schody DOLLE je možné prispôsobiť akémukoľvek štýlu a vkusu kupujúceho.

 

Bezpečnosť používania

Kvalitu schodov potvrdzujú bezpečnostné certifikáty a 5-ročná záruka. Schody sú certifikované na maximálne bodové zaťaženie v kg a maximálne celkové zaťaženie v kg. Zábradlie je schválené pre horizontálne zaťaženie v kg/meter. Certifikáty pre jednotlivé modely schodov nájdete na stránke vybraného produktu.
Ponúkame meranie a montáž zakúpených schodov. Pre dohodnutie termínu nás prosím kontaktujte na info@dolle.sk alebo +421 918 885 735.

 
 

Mlynárske schody od DOLLE

Schody sú praktickým prvkom vybavenia domácnosti, preto by mali byť odolné, bezpečné a relatívne pohodlné, najmä ak sa nepoužívajú príležitostne, ale neustále. Na charakter miestnosti majú výrazný vplyv aj schody. Dnes sa k nim pristupuje rovnocenne ako s nábytkom, preto musia zodpovedať proporciám a charakteru interiéru, podláh, dverí atď.

 

Nami ponúkané kvalitné drevené schody sú vhodné najmä do moderných, minimalistických interiérov, bez ohľadu na to, či ide o priame (rovné) varianty alebo o verziu so zatočením.

 

Mlynárske schody DOLLE – personalizácia

Naše mlynárske schody sú produktom s pevným, premysleným dizajnom. Ich veľkou výhodou je aj možnosť plnej personalizácie – môžete si zvoliť výšku, šírku, uhol sklonu, madlá a ochrannú prípravu. Zákazníci si môžu objednať aj podstupnice vhodné pre daný model.
Pri návrhu mlynárskych schodov sme zohľadnili mnohé názory, vrátane názorov užívateľov, vďaka čomu sme vyvinuli tie najoptimálnejšie riešenia. Všetky naše produkty sú podrobené dôkladným testom, takže sme si istí, že mlynárske schody DOLLE sú vysoko kvalitné produkty.

 

Ako vyzerajú mlynárske schody? Mlynárske schody výšky do 318 cm

Hotové drevené mlynárske schody pozostávajú z bočníc a stupňov. Stupne v každom modeli majú vhodnú hĺbku, vďaka čomu je ich používanie pohodlné a bezpečné. Naša ponuka zahŕňa schody so stupňom šírky od 51,5 cm do 82 cm a až do výšky 318 cm.

 

Aké drevo použiť na mlynárske schody?

Drevené schody zaberajú málo miesta, preto sa oplatí vybrať si ich do malých miestností. Aké drevo na schody sa považuje za najlepšie? Odborníci odporúčajú najmä bukové, smrekové, borovicové či dubové drevo. V poslednej dobe sú obzvlášť obľúbené nelakované smrekové schody.

 

Zatočené schody – rozumné využitie priestoru

Produkty DOLLE sú vytvorené s cieľom využiť doteraz nevyužitý priestor, ale aj šetriť miesto. Spĺňame očakávania našich zákazníkov tým, že sme plne zapojení do procesu vytvárania každého modelu schodiska, ktorý máme k dispozícii. Záleží nám na ich odolnosti, bezpečnosti pri používaní a estetike. Ponuka spoločnosti DOLLE zahŕňa širokú škálu schodísk s rôznymi stupňami, schodíkmi a rôznymi balustrádami. Jedným z najčastejšie volených, veľmi praktických riešení sú mlynárske schody so zatočením.

 

Schody s pravým a ľavým zatočením

Ponúkame schody s pravou a ľavou časťou, ktoré sú ideálne do miestností, kde je dôležitá úspora miesta. Naše zalomené schody majú pevnú konštrukciu so stupňami zapustenými do bočníc. Stupne sú stabilné a patrične široké, takže pohyb na nich je pohodlný a bezpečný. Pohodlie pri používaní zabezpečuje aj madlo. Mlynárske schody DOLLE sa dajú jednoducho nastaviť na požadovanú výšku zrezaním bočníc. Môžu byť vybavené aj podstupňami.

 

Mlynárske schody s certifikáciou FSC

Všetky modely schodov v našej ponuke majú certifikát FSC, ktorý je okrem iného vydaný: výrobcom drevených výrobkov využívajúcich suroviny zo zodpovedne obhospodarovaných zdrojov. FSC je najdôveryhodnejší systém certifikácie lesných zdrojov, ktorý v súčasnosti existuje na svete, a je jediný, ktorý podporujú veľké environmentálne organizácie a početné domorodé komunity.

 

Vo výrobnom procese však dbáme nielen na kvalitu suroviny. Názory zákazníkov sú pre náš tím obzvlášť cenné, pretože vďaka nim vieme ponuku plne prispôsobiť potrebám užívateľov schodov. Náš tím tvoria ľudia s vášňou a skúsenosťami v odbore, ktorí sú nielen oddaní práci, ale predovšetkým otvorení novým výzvam. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou týkajúcou sa mlynárskych schodov.

 

Čo sú mlynárske schody?

Zaujímavou ponukou pre moderný interiérový dizajn sú takzvané drevené schody tzv. frézované. Ide o typ samonosných prekladaných stupňov, ktoré sa vyznačujú veľmi veľkým uhlom sklonu k zemi (60° -65°). Výsledkom je tvar inšpirovaný tradičným rebríkom.

 

Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735
cross-circle