DOPRAVA ZDARMA

Refine results

Kategórie

Materiál stupňov

Farba konštrukcie

Cena

Modulárne mini schody

 

Spoznajte naše schody modulárne mini!

Mini modulárne schody predstavujú spôsob, ako spojiť dve poschodia v budove. Sú vyrobené z odolných materiálov. Modulárna štruktúra uľahčuje prispôsobenie schodiska vášmu interiéru. Schody znesú veľké zaťaženie. Pohodlné sú aj vďaka vhodnej opore chodidla. Zábradlie efektívne zaistí vašu bezpečnosť.

 

Mini modulové schody od DOLLE – z čoho sa zostava skladá?

Sada modulových schodov obsahuje: konštrukciu, stupne a montážne príslušenstvo. Takúto zostavu dostane každý zákazník bez ohľadu na to, či si vyberie naše systémové schody alebo naše točité schody. Modely ATHENA, GRAZ a ROME sú navyše vybavené aj balustrádou, tak ako všetky točité schody v našej ponuke. Jednotlivé modely majú rôzne vlastnosti, vďaka čomu je ponuka DOLLE mimoriadne rozmanitá - každý si nájde model, ktorý vyhovuje jeho potrebám.

 

Najpopulárnejšie typy schodov systému DOLLE

Obľúbený typ systémových schodov DOLLE, ktorý ponúka mnoho možností usporiadania : DOLLE ATÉNA. Ide o malé schodíky s nepravidelne tvarovanými stupňami z bukového multiplexu. Konštrukcia schodiska je vyrobená z kovu. Ďalším schodiskom, ktorého jednotlivé moduly zabezpečujú nastavenie uhla natočenia, je DOLLE ROME s charakteristickou odľahčenou konštrukciou.

 

Čo sú mini modulárne schody od spoločnosti DOLLE a prečo sa oplatia?

Modulárne schody DOLLE sú perfektné schody pre malé miestnosti a priestory. Sú ideálne na miesta, kde jednoducho nie je priestor na veľké betónové schody. Svojimi malými rozmermi zaisťujú primeraný komfort používania. Prispievajú k tomu esteticky vyhotovené stupne. Charakteristický tvar stupňov uľahčuje výstup po schodoch a poskytuje nohám dostatočnú oporu pri zostupe. Navyše v porovnaní s tradičnými železobetónovými alebo drevenými schodiskami sú modulové schody oveľa lacnejším riešením a jednoduchšie sa inštalujú. V skutočnosti to dokážeme ľahko a rýchlo aj sami.

 

Model mini schodiska od DOLLE sa vyznačuje ľahkou, modulárnou a jednoduchou inštaláciou. Zvyčajne pozostáva z kovovej nosnej konštrukcie a balustrády, ako aj drevených stupňov. Schody sa skladajú z opakovateľných modulov, čo nám umožňuje ich optimálne prispôsobenie interiéru. Pri výbere schodov do nášho bytu či domu zvyčajne dbáme na viacero faktorov: bezpečnosť a komfort používania, estetické a ekonomické hľadisko. Pri vytváraní takýchto mini schodíkov sme zabezpečili maximálny komfort a bezpečnosť používania. A široký výber mini modulárnych schodov v našej ponuke vám umožňuje jednoducho ich zladiť prakticky do akéhokoľvek štýlu a charakteru interiéru.

 

Mini modulárne schody – kedy sa oplatí zvoliť toto riešenie?

Hlavnou výhodou mini modulárnych schodov je ich kompaktnosť a skutočnosť, že zaberajú veľmi málo miesta. Oplatí sa vybrať tento typ schodov, najmä ak je priestor obmedzený. Modulové schody dokonale zapadnú aj do úzkych predsiení alebo úzkych rohov. Možnosť rôznych konfigurácií z hľadiska výberu konštrukcií, balustrád a úprav schodov ich umožní optimálne zladiť so špecifikami interiéru. Navyše ľahká konštrukcia modulárnych schodísk nezaťaží priestor. Ak teda chceme spojiť estetiku a komfort používania s maximálnou úsporou miesta – modulové schody sa ukážu ako „trefa do čierneho”.

cross-circle