DOPRAVA ZDARMA

Refine results

Kategórie

Smer schodov

Šírka schodov

Materiál stupňov

Farba konštrukcie

Typ zábradlia

Cena

Modulárne mini schody

Modulové schody ATLANTA

1,140.001,360.00

Modulové schody BASEL

1,690.002,710.00

Modulové schody BERLIN

1,900.003,430.00

Modulové schody DALLAS

1,370.001,490.00

 

Internetový obchod DOLLE na Slovensku

V internetovom obchode DOLLE nájdete rôzne schody, ktoré sa vyznačujú veľmi dobrou kvalitou, spoľahlivosťou a všestranným využitím. Vo výrobnom procese sa zameriavame na FSC certifikát a ochranu životného prostredia, čo dáva našim zákazníkom istotu použitia tých najkvalitnejších materiálov! Máte k dispozícii prémiové modulárne schody do malých miestností s kačacími schodmi, točitými schodmi, vonkajšími schodmi a mnohými ďalšími možnosťami. Používame osvedčené masívne bukové a dubové drevo, aby vám moderné schody slúžili dlhé roky!

 

Naše produkty sú ideálne pre rodinné domy a viacgeneračné domy

 

Ponuka internetového obchodu DOLLE zahŕňa:

- modulárne schody,
- mini modulárne schody,
- mlynské schody drevené,
- točité schodisko,
- vonkajšie schody,
- tradičné podkrovné schody,
- podkrovné schody s patentovanou technológiou clickFIX®,
- protipožiarne podkrovné schody,
- kovové schody do podkrovia,
- podkrovné schody na mieru,
- výlezy na plochú strechu,
- balustrádové systémy,
- balustrády a zábradlia,
- bezpečnostné zábrany pre deti,
- príslušenstvo a náhradné diely.

 

Schody DOLLE – jednoduchá inštalácia

Mnoho ľudí, ktorí si zakúpili naše schody, ich oceňuje pre ich veľmi prostú, jednoduchú a rýchlu montáž bez použitia špeciálneho náradia. Preto obľuba našich schodov každým rokom rastie a pre ich kúpu sa rozhoduje čoraz viac ľudí.

Schody DOLLE – meranie a montáž

Pre ľudí, ktorí nemajú čas, naša firma ponúka zameranie a montáž zakúpených schodov. Stačí kontaktovať info@dolle.sk alebo 0918 885 735 a dohodnúť si termín na daný deň.

 

Pre každý štýl interiérového dizajnu a vkus užívateľa

Môžeme si vybrať nielen farbu konštrukcie, drevo schodov, zatočenie či balustrádu. Možnosť navrhnúť si vlastný model znamená, že naša ponuka obsahuje viac ako 5 000 modelov! Takýto široký výber umožňuje zladiť schody s interiérovým dizajnom miestnosti tak, aby ladili s podlahou, dverami, oknami alebo v prípade vonkajších schodísk s fasádou budovy. Schody DOLLE možno úspešne použiť v rôznych štýloch . Skvele budú ladiť so škandinávskym, minimalistickým, moderným, klasickým, ekologickým, boho, industriálnym/loftovým alebo tak obľúbeným glamour štýlom. Možnosť vlastnej konfigurácie znamená, že schody DOLLE je možné prispôsobiť akémukoľvek štýlu a vkusu kupujúceho.

 

Bezpečnosť používania

Kvalitu schodov potvrdzujú bezpečnostné certifikáty a 5-ročná záruka. Schody sú certifikované na maximálne bodové zaťaženie v kg a maximálne celkové zaťaženie v kg. Zábradlie je schválené pre horizontálne zaťaženie v kg/meter. Certifikáty pre jednotlivé modely schodov nájdete na stránke vybraného produktu.
Ponúkame meranie a montáž zakúpených schodov. Pre dohodnutie termínu nás prosím kontaktujte na info@dolle.sk alebo +421 918 885 735.

 
 

Spoznajte naše schody modulárne mini!

Mini modulárne schody predstavujú spôsob, ako spojiť dve poschodia v budove. Sú vyrobené z odolných materiálov. Modulárna štruktúra uľahčuje prispôsobenie schodiska vášmu interiéru. Schody znesú veľké zaťaženie. Pohodlné sú aj vďaka vhodnej opore chodidla. Zábradlie efektívne zaistí vašu bezpečnosť.

 

Mini modulové schody od DOLLE – z čoho sa zostava skladá?

Sada modulových schodov obsahuje: konštrukciu, stupne a montážne príslušenstvo. Takúto zostavu dostane každý zákazník bez ohľadu na to, či si vyberie naše systémové schody alebo naše točité schody. Modely ATHENA, GRAZ a ROME sú navyše vybavené aj balustrádou, tak ako všetky točité schody v našej ponuke. Jednotlivé modely majú rôzne vlastnosti, vďaka čomu je ponuka DOLLE mimoriadne rozmanitá – každý si nájde model, ktorý vyhovuje jeho potrebám.

 

Najpopulárnejšie typy schodov systému DOLLE

Obľúbený typ systémových schodov DOLLE, ktorý ponúka mnoho možností usporiadania : DOLLE ATÉNA. Ide o malé schodíky s nepravidelne tvarovanými stupňami z bukového multiplexu. Konštrukcia schodiska je vyrobená z kovu. Ďalším schodiskom, ktorého jednotlivé moduly zabezpečujú nastavenie uhla natočenia, je DOLLE ROME s charakteristickou odľahčenou konštrukciou.

 

Čo sú mini modulárne schody od spoločnosti DOLLE a prečo sa oplatia?

Modulárne schody DOLLE sú perfektné schody pre malé miestnosti a priestory. Sú ideálne na miesta, kde jednoducho nie je priestor na veľké betónové schody. Svojimi malými rozmermi zaisťujú primeraný komfort používania. Prispievajú k tomu esteticky vyhotovené stupne. Charakteristický tvar stupňov uľahčuje výstup po schodoch a poskytuje nohám dostatočnú oporu pri zostupe. Navyše v porovnaní s tradičnými železobetónovými alebo drevenými schodiskami sú modulové schody oveľa lacnejším riešením a jednoduchšie sa inštalujú. V skutočnosti to dokážeme ľahko a rýchlo aj sami.

 

Model mini schodiska od DOLLE sa vyznačuje ľahkou, modulárnou a jednoduchou inštaláciou. Zvyčajne pozostáva z kovovej nosnej konštrukcie a balustrády, ako aj drevených stupňov. Schody sa skladajú z opakovateľných modulov, čo nám umožňuje ich optimálne prispôsobenie interiéru. Pri výbere schodov do nášho bytu či domu zvyčajne dbáme na viacero faktorov: bezpečnosť a komfort používania, estetické a ekonomické hľadisko. Pri vytváraní takýchto mini schodíkov sme zabezpečili maximálny komfort a bezpečnosť používania. A široký výber mini modulárnych schodov v našej ponuke vám umožňuje jednoducho ich zladiť prakticky do akéhokoľvek štýlu a charakteru interiéru.

 

Mini modulárne schody – kedy sa oplatí zvoliť toto riešenie?

Hlavnou výhodou mini modulárnych schodov je ich kompaktnosť a skutočnosť, že zaberajú veľmi málo miesta. Oplatí sa vybrať tento typ schodov, najmä ak je priestor obmedzený. Modulové schody dokonale zapadnú aj do úzkych predsiení alebo úzkych rohov. Možnosť rôznych konfigurácií z hľadiska výberu konštrukcií, balustrád a úprav schodov ich umožní optimálne zladiť so špecifikami interiéru. Navyše ľahká konštrukcia modulárnych schodísk nezaťaží priestor. Ak teda chceme spojiť estetiku a komfort používania s maximálnou úsporou miesta – modulové schody sa ukážu ako „trefa do čierneho”.

Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735
cross-circle