DOPRAVA ZDARMA

Refine results

Kategórie

Smer schodov

Šírka schodov

Materiál stupňov

Farba konštrukcie

Typ zábradlia

Cena

Modulárne schody

Modulové schody BOSTON

1,410.002,320.00

Modulové schody CORK

1,960.003,670.00

Modulové schody DUBLIN

1,790.003,300.00

Modulové schody FRANKFURT

2,020.003,780.00

Modulové schody HAMBURG

2,240.004,690.00

 

Internetový obchod DOLLE na Slovensku

V internetovom obchode DOLLE nájdete rôzne schody, ktoré sa vyznačujú veľmi dobrou kvalitou, spoľahlivosťou a všestranným využitím. Vo výrobnom procese sa zameriavame na FSC certifikát a ochranu životného prostredia, čo dáva našim zákazníkom istotu použitia tých najkvalitnejších materiálov! Máte k dispozícii prémiové modulárne schody do malých miestností s kačacími schodmi, točitými schodmi, vonkajšími schodmi a mnohými ďalšími možnosťami. Používame osvedčené masívne bukové a dubové drevo, aby vám moderné schody slúžili dlhé roky!

 

Naše produkty sú ideálne pre rodinné domy a viacgeneračné domy

 

Ponuka internetového obchodu DOLLE zahŕňa:

- modulárne schody,
- mini modulárne schody,
- mlynské schody drevené,
- točité schodisko,
- vonkajšie schody,
- tradičné podkrovné schody,
- podkrovné schody s patentovanou technológiou clickFIX®,
- protipožiarne podkrovné schody,
- kovové schody do podkrovia,
- podkrovné schody na mieru,
- výlezy na plochú strechu,
- balustrádové systémy,
- balustrády a zábradlia,
- bezpečnostné zábrany pre deti,
- príslušenstvo a náhradné diely.

 

Schody DOLLE – jednoduchá inštalácia

Mnoho ľudí, ktorí si zakúpili naše schody, ich oceňuje pre ich veľmi prostú, jednoduchú a rýchlu montáž bez použitia špeciálneho náradia. Preto obľuba našich schodov každým rokom rastie a pre ich kúpu sa rozhoduje čoraz viac ľudí.

Schody DOLLE – meranie a montáž

Pre ľudí, ktorí nemajú čas, naša firma ponúka zameranie a montáž zakúpených schodov. Stačí kontaktovať info@dolle.sk alebo 0918 885 735 a dohodnúť si termín na daný deň.

 

Pre každý štýl interiérového dizajnu a vkus užívateľa

Môžeme si vybrať nielen farbu konštrukcie, drevo schodov, zatočenie či balustrádu. Možnosť navrhnúť si vlastný model znamená, že naša ponuka obsahuje viac ako 5 000 modelov! Takýto široký výber umožňuje zladiť schody s interiérovým dizajnom miestnosti tak, aby ladili s podlahou, dverami, oknami alebo v prípade vonkajších schodísk s fasádou budovy. Schody DOLLE možno úspešne použiť v rôznych štýloch . Skvele budú ladiť so škandinávskym, minimalistickým, moderným, klasickým, ekologickým, boho, industriálnym/loftovým alebo tak obľúbeným glamour štýlom. Možnosť vlastnej konfigurácie znamená, že schody DOLLE je možné prispôsobiť akémukoľvek štýlu a vkusu kupujúceho.

 

Bezpečnosť používania

Kvalitu schodov potvrdzujú bezpečnostné certifikáty a 5-ročná záruka. Schody sú certifikované na maximálne bodové zaťaženie v kg a maximálne celkové zaťaženie v kg. Zábradlie je schválené pre horizontálne zaťaženie v kg/meter. Certifikáty pre jednotlivé modely schodov nájdete na stránke vybraného produktu.
Ponúkame meranie a montáž zakúpených schodov. Pre dohodnutie termínu nás prosím kontaktujte na info@dolle.sk alebo +421 918 885 735.

 
 

Modulové schody v ponuke značky DOLLE

Významné miesto v našej ponuke zaujímajú systémové schody. Vyvinuli sme systém, ktorý sa jednoducho inštaluje a zároveň zaisťuje moderný a atraktívny vzhľad miestností. Vyniká tiež atraktívnou cenou. Jednotlivé modely boli vytvorené pre zákazníkov, ktorí si cenia riešenia, umožňujúce im samostatne vykonávať mnohé renovačné a interiérové dizajnérske práce.

 

Systémové schody DOLLE

Kúpa hotových schodov systému DOLLE je riešením pre ľudí, ktorí chcú ušetriť čas, peniaze a priestor. Objednávka kompletnej sady k svojpomocnej montáži je zrealizovaná veľmi efektívne, vďaka čomu je prepojenie dvoch podlaží objektu možné oveľa rýchlejšie ako pri tradičných schodiskách na mieru. Dodávané prvky zostavy umožňujú prispôsobiť modulové schody potrebám a požiadavkám zákazníkov.

Vyššie uvedená úprava a následné etapy montážnych prác nezaberú veľa času a nevyžadujú si žiadne špeciálne prípravy. Všetky prvky zostavy sa navzájom jednoducho spájajú, takže montáž jednotlivých modulov, stupňov a balustrád nie je časovo náročná. Prácu ďalej uľahčuje návod priložený k súprave, zrozumiteľný aj pre ľudí, ktorí podobnú zostavu ešte nemontovali. To znamená, že pri nákupe modulárnych schodov nie je potrebné využívať služby inštalatéra.

 

Modulárne schodiská v rôznych usporiadaniach

Výšku všetkých schodov systému DOLLE je v určitom rozsahu možné nastaviť. Niektoré modely je možné inštalovať aj v rôznom usporiadaní, a to ako rovné, tak aj zalomené schody. Produkty DOLLE vieme ľahko prispôsobiť našim potrebám a preferenciám a do určitej miery aj miestnosti (jej veľkosti a štýlu). Dostaneme tak riešenie, ktoré je funkčné aj estetické.

 

Modulové schodiská pre rôzne štýly interiéru na Slovensku

Na rozdiel od všeobecného názoru, estetika nie je to isté ako štýl interiérového dizajnu, ktorý využíva súčasné trendy. Schody DOLLE sa vyznačujú nadčasovou estetikou. Vďaka použitiu kovu a dreva sa dajú zladiť do akéhokoľvek navrhnutého interiéru. Dostupnosť mnohých farieb, druhov dreva, balustrád a schodísk znamená, že každý si nájde schodisko pre seba. Naše modulové schody sa hodia do mnohých štýlov interiéru. 21. storočie znamená aj harmóniu a súhru medzi mnohými štýlmi interiérového dizajnu. A niektoré štýly interiérového dizajnu vznikajú priebežne, keď vznikajú nové trendy. V reakcii na dynamiku trhu a vkus zákazníkov sme vyvinuli modulárne schody, ktoré sa hodia k obľúbeným klasickým, škandinávskym, minimalistickým, rustikálnym, industriálnym alebo moderným štýlom.

 

Modulové schody na objednávku

Aby sme splnili očakávania našich zákazníkov, ponúkame aj modely na mieru. Zákazník si môže vybrať farbu konštrukcie, šírku a materiál schodov, ako aj typ balustrády. Schody, ktoré v tomto smere ponúkajú najviac možností, sú schody DOLLE FRANKFURT a DOLLE HAMBURG. V poslednej dobe sa veľkej obľube tešia aj schody DOLLE BERLIN s modernými stupňami, ktoré dokonale ladia so štýlom súčasných interiérov. Všetky naše produkty sú pripravované s mimoriadnou starostlivosťou – pred uvedením do predaja prechádzajú sériou testov. Pri našej každodennej práci kladieme dôraz na kvalitu, záleží nám na najvyššej kvalite nami ponúkaných produktov a jednotlivé služby a zákazky realizujeme s veľkým nasadením.

Uvedené modely sú len niektoré z tých, ktoré sú dostupné v našej ponuke. Bližšie informácie nájdete na jednotlivých záložkách našej webovej stránky a taktiež Vám odporúčame kontaktovať nás telefonicky alebo e-mailom. Vyberte si model o ktorý máte záujem a overte si jeho cenu – na podrobnosti sa môžete opýtať priamo v sídle spoločnosti.

Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735
cross-circle