DOPRAVA ZDARMA

Refine results

Kategórie

Smer schodov

Šírka schodov

Materiál stupňov

Farba konštrukcie

Typ zábradlia

Cena

Modulárne schody

Modulové schody ATLANTA

1,140.001,360.00

Modulové schody BASEL

1,690.002,710.00

Modulové schody BERLIN

1,900.003,430.00

Modulové schody BOSTON

1,410.002,320.00

Modulové schody CORK

1,960.003,670.00

Modulové schody DALLAS

1,370.001,490.00

Modulové schody DUBLIN

1,790.003,300.00

 

Modulové schody v ponuke značky DOLLE

Významné miesto v našej ponuke zaujímajú systémové schody. Vyvinuli sme systém, ktorý sa jednoducho inštaluje a zároveň zaisťuje moderný a atraktívny vzhľad miestností. Vyniká tiež atraktívnou cenou. Jednotlivé modely boli vytvorené pre zákazníkov, ktorí si cenia riešenia, umožňujúce im samostatne vykonávať mnohé renovačné a interiérové dizajnérske práce.

 

Systémové schody DOLLE

Kúpa hotových schodov systému DOLLE je riešením pre ľudí, ktorí chcú ušetriť čas, peniaze a priestor. Objednávka kompletnej sady k svojpomocnej montáži je zrealizovaná veľmi efektívne, vďaka čomu je prepojenie dvoch podlaží objektu možné oveľa rýchlejšie ako pri tradičných schodiskách na mieru. Dodávané prvky zostavy umožňujú prispôsobiť modulové schody potrebám a požiadavkám zákazníkov.

Vyššie uvedená úprava a následné etapy montážnych prác nezaberú veľa času a nevyžadujú si žiadne špeciálne prípravy. Všetky prvky zostavy sa navzájom jednoducho spájajú, takže montáž jednotlivých modulov, stupňov a balustrád nie je časovo náročná. Prácu ďalej uľahčuje návod priložený k súprave, zrozumiteľný aj pre ľudí, ktorí podobnú zostavu ešte nemontovali. To znamená, že pri nákupe modulárnych schodov nie je potrebné využívať služby inštalatéra.

 

Modulárne schodiská v rôznych usporiadaniach

Výšku všetkých schodov systému DOLLE je v určitom rozsahu možné nastaviť. Niektoré modely je možné inštalovať aj v rôznom usporiadaní, a to ako rovné, tak aj zalomené schody. Produkty DOLLE vieme ľahko prispôsobiť našim potrebám a preferenciám a do určitej miery aj miestnosti (jej veľkosti a štýlu). Dostaneme tak riešenie, ktoré je funkčné aj estetické.

 

Modulové schodiská pre rôzne štýly interiéru na Slovensku

Na rozdiel od všeobecného názoru, estetika nie je to isté ako štýl interiérového dizajnu, ktorý využíva súčasné trendy. Schody DOLLE sa vyznačujú nadčasovou estetikou. Vďaka použitiu kovu a dreva sa dajú zladiť do akéhokoľvek navrhnutého interiéru. Dostupnosť mnohých farieb, druhov dreva, balustrád a schodísk znamená, že každý si nájde schodisko pre seba. Naše modulové schody sa hodia do mnohých štýlov interiéru. 21. storočie znamená aj harmóniu a súhru medzi mnohými štýlmi interiérového dizajnu. A niektoré štýly interiérového dizajnu vznikajú priebežne, keď vznikajú nové trendy. V reakcii na dynamiku trhu a vkus zákazníkov sme vyvinuli modulárne schody, ktoré sa hodia k obľúbeným klasickým, škandinávskym, minimalistickým, rustikálnym, industriálnym alebo moderným štýlom.

 

Modulové schody na objednávku

Aby sme splnili očakávania našich zákazníkov, ponúkame aj modely na mieru. Zákazník si môže vybrať farbu konštrukcie, šírku a materiál schodov, ako aj typ balustrády. Schody, ktoré v tomto smere ponúkajú najviac možností, sú schody DOLLE FRANKFURT a DOLLE HAMBURG. V poslednej dobe sa veľkej obľube tešia aj schody DOLLE BERLIN s modernými stupňami, ktoré dokonale ladia so štýlom súčasných interiérov. Všetky naše produkty sú pripravované s mimoriadnou starostlivosťou – pred uvedením do predaja prechádzajú sériou testov. Pri našej každodennej práci kladieme dôraz na kvalitu, záleží nám na najvyššej kvalite nami ponúkaných produktov a jednotlivé služby a zákazky realizujeme s veľkým nasadením.

Uvedené modely sú len niektoré z tých, ktoré sú dostupné v našej ponuke. Bližšie informácie nájdete na jednotlivých záložkách našej webovej stránky a taktiež Vám odporúčame kontaktovať nás telefonicky alebo e-mailom. Vyberte si model o ktorý máte záujem a overte si jeho cenu – na podrobnosti sa môžete opýtať priamo v sídle spoločnosti.

cross-circle