DOPRAVA ZDARMA

Refine results

Kategórie

Tradičné drevené skladacie schody do podkrovia

 

Internetový obchod DOLLE na Slovensku

V internetovom obchode DOLLE nájdete rôzne schody, ktoré sa vyznačujú veľmi dobrou kvalitou, spoľahlivosťou a všestranným využitím. Vo výrobnom procese sa zameriavame na FSC certifikát a ochranu životného prostredia, čo dáva našim zákazníkom istotu použitia tých najkvalitnejších materiálov! Máte k dispozícii prémiové modulárne schody do malých miestností s kačacími schodmi, točitými schodmi, vonkajšími schodmi a mnohými ďalšími možnosťami. Používame osvedčené masívne bukové a dubové drevo, aby vám moderné schody slúžili dlhé roky!

 

Naše produkty sú ideálne pre rodinné domy a viacgeneračné domy

 

Ponuka internetového obchodu DOLLE zahŕňa:

- modulárne schody,
- mini modulárne schody,
- mlynské schody drevené,
- točité schodisko,
- vonkajšie schody,
- tradičné podkrovné schody,
- podkrovné schody s patentovanou technológiou clickFIX®,
- protipožiarne podkrovné schody,
- kovové schody do podkrovia,
- podkrovné schody na mieru,
- výlezy na plochú strechu,
- balustrádové systémy,
- balustrády a zábradlia,
- bezpečnostné zábrany pre deti,
- príslušenstvo a náhradné diely.

 

Schody DOLLE – jednoduchá inštalácia

Mnoho ľudí, ktorí si zakúpili naše schody, ich oceňuje pre ich veľmi prostú, jednoduchú a rýchlu montáž bez použitia špeciálneho náradia. Preto obľuba našich schodov každým rokom rastie a pre ich kúpu sa rozhoduje čoraz viac ľudí.

Schody DOLLE – meranie a montáž

Pre ľudí, ktorí nemajú čas, naša firma ponúka zameranie a montáž zakúpených schodov. Stačí kontaktovať info@dolle.sk alebo 0918 885 735 a dohodnúť si termín na daný deň.

 

Pre každý štýl interiérového dizajnu a vkus užívateľa

Môžeme si vybrať nielen farbu konštrukcie, drevo schodov, zatočenie či balustrádu. Možnosť navrhnúť si vlastný model znamená, že naša ponuka obsahuje viac ako 5 000 modelov! Takýto široký výber umožňuje zladiť schody s interiérovým dizajnom miestnosti tak, aby ladili s podlahou, dverami, oknami alebo v prípade vonkajších schodísk s fasádou budovy. Schody DOLLE možno úspešne použiť v rôznych štýloch . Skvele budú ladiť so škandinávskym, minimalistickým, moderným, klasickým, ekologickým, boho, industriálnym/loftovým alebo tak obľúbeným glamour štýlom. Možnosť vlastnej konfigurácie znamená, že schody DOLLE je možné prispôsobiť akémukoľvek štýlu a vkusu kupujúceho.

 

Bezpečnosť používania

Kvalitu schodov potvrdzujú bezpečnostné certifikáty a 5-ročná záruka. Schody sú certifikované na maximálne bodové zaťaženie v kg a maximálne celkové zaťaženie v kg. Zábradlie je schválené pre horizontálne zaťaženie v kg/meter. Certifikáty pre jednotlivé modely schodov nájdete na stránke vybraného produktu.
Ponúkame meranie a montáž zakúpených schodov. Pre dohodnutie termínu nás prosím kontaktujte na info@dolle.sk alebo +421 918 885 735.

 
 

Tradičné schody od DOLLE

Tradičné podkrovné schody DOLLE sú zárukou bezpečnosti a komfortu užívania, ktorý je zabezpečený nielen kvalitou spracovania, ale aj špecifickými certifikátmi. Tradičné podkrovné schody pozostávajú z troch častí: rebrík, poklop a rám. Drevené schody značky DOLLE sa vyznačujú najvyššou kvalitou spracovania a jednoduchou montážou.

 

Nožnicové podkrovné schody a ich typy

Podkrovné schody zaberajú oveľa menej miesta ako tradičné praktické schody. Ak sú zložené a ukryté v strope, nezaberajú nič z tohto priestoru. Na druhej strane, v rozloženom stave bez skladania ich kompaktné rozmery a ľahká konštrukcia výrazne neovplyvňujú využitie miestnosti. Bez ohľadu na to, či sú použité drevené alebo kovové rebríky, schody sa rozložia v priebehu niekoľkých sekúnd.

 

Drevené a kovové podkrovné schody

Podkrovné schody môžu byť vyrobené z dreva alebo kovu. Keďže každý materiál má veľa priaznivcov, je ťažké jednoznačne povedať, ktoré sú lepšie. Drevené podkrovné schody sú však obľúbenejšie ako kovové, pretože sú ľahšie a lacnejšie. Drevené schody sú dostupné v niekoľkých konfiguráciách, vrátane izolovaných poklopov a protipožiarnych verzií. Masívne drevené schody sú tiež odolnejšie voči zaťaženiu a mechanickému poškodeniu, ale vždy o niečo menej ako ich kovové náprotivky.

 

Skladacie schody do podkrovia

Schody vedúce do podkrovia môžu byť usporiadané niekoľkými spôsobmi. Najpopulárnejšie sú sekčné schody, pozostávajúce z niekoľkých, zvyčajne troch segmentov, ktoré sa po zložení a horizontálnom umiestnení na plochu poklopu prekrývajú. V zatvorenom stave sú schody úplne skryté v strope.

 

Dizajn a bezpečnosť

Tradičné podkrovné schody boli navrhnuté v duchu škandinávskeho minimalizmu, čo umožňuje ich jednoduché prispôsobenie nielen moderným interiérom. Tradičné podkrovné schody spájajú estetiku s komfortom používania a funkčnosťou. Podkrovné schody DOLLE sú navrhnuté tak, aby boli stabilné a bezpečné, umožňujúce maximálne zaťaženie až 150 kg.

 

Certifikovaná kvalita

Všetky tradičné podkrovné schody DOLLE sú vyrábané v ISO certifikovanom závode v Dánsku, v súlade s normou EN 14975 (špecifikuje rozmery rebríka, zaťaženie schodiska a tepelnú izoláciu). Tesnosť schodov DOLLE je testovaná v IFT Rosenheim v súlade s najvyššou triedou tesnosti 4 – EN 12207. Trieda tesnosti 4 je zabezpečená vďaka unikátnemu systému tesnení, ktoré zabraňujú prievanu a tepelným stratám.

 

Záleží nám na životnom prostredí

Drevo použité na výrobu schodov pochádza z obnoviteľných lesov certifikovaných FSC®.

 

Ponuka dostupná na SLOVENSKU

V súčasnosti odporúčame dva typy tradičných podkrovných schodov: podkrovné schody SW26-3 a podkrovné schody SW36-5. Neustále pracujeme na našej ponuke a zlepšujeme kvalitu našich produktov. Nenašli ste produkt, ktorý by vyhovoval vašim požiadavkám? Nič nie je stratené!

 

Zavolajte nám, radi Vám poradíme a navrhneme najlepšie možné riešenie:
tel: +421 918 857 735
e-mail: info@dolle.sk

 

Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735
cross-circle