DOPRAVA ZDARMA

Refine results

Kategórie

Farba konštrukcie

Typ zábradlia

Cena

DETSKÉ ZÁBRANY

 

Internetový obchod DOLLE na Slovensku

V internetovom obchode DOLLE nájdete rôzne schody, ktoré sa vyznačujú veľmi dobrou kvalitou, spoľahlivosťou a všestranným využitím. Vo výrobnom procese sa zameriavame na FSC certifikát a ochranu životného prostredia, čo dáva našim zákazníkom istotu použitia tých najkvalitnejších materiálov! Máte k dispozícii prémiové modulárne schody do malých miestností s kačacími schodmi, točitými schodmi, vonkajšími schodmi a mnohými ďalšími možnosťami. Používame osvedčené masívne bukové a dubové drevo, aby vám moderné schody slúžili dlhé roky!

 

Naše produkty sú ideálne pre rodinné domy a viacgeneračné domy

 

Ponuka internetového obchodu DOLLE zahŕňa:

- modulárne schody,
- mini modulárne schody,
- mlynské schody drevené,
- točité schodisko,
- vonkajšie schody,
- tradičné podkrovné schody,
- podkrovné schody s patentovanou technológiou clickFIX®,
- protipožiarne podkrovné schody,
- kovové schody do podkrovia,
- podkrovné schody na mieru,
- výlezy na plochú strechu,
- balustrádové systémy,
- balustrády a zábradlia,
- bezpečnostné zábrany pre deti,
- príslušenstvo a náhradné diely.

 

Schody DOLLE – jednoduchá inštalácia

Mnoho ľudí, ktorí si zakúpili naše schody, ich oceňuje pre ich veľmi prostú, jednoduchú a rýchlu montáž bez použitia špeciálneho náradia. Preto obľuba našich schodov každým rokom rastie a pre ich kúpu sa rozhoduje čoraz viac ľudí.

Schody DOLLE – meranie a montáž

Pre ľudí, ktorí nemajú čas, naša firma ponúka zameranie a montáž zakúpených schodov. Stačí kontaktovať info@dolle.sk alebo 0918 885 735 a dohodnúť si termín na daný deň.

 

Pre každý štýl interiérového dizajnu a vkus užívateľa

Môžeme si vybrať nielen farbu konštrukcie, drevo schodov, zatočenie či balustrádu. Možnosť navrhnúť si vlastný model znamená, že naša ponuka obsahuje viac ako 5 000 modelov! Takýto široký výber umožňuje zladiť schody s interiérovým dizajnom miestnosti tak, aby ladili s podlahou, dverami, oknami alebo v prípade vonkajších schodísk s fasádou budovy. Schody DOLLE možno úspešne použiť v rôznych štýloch . Skvele budú ladiť so škandinávskym, minimalistickým, moderným, klasickým, ekologickým, boho, industriálnym/loftovým alebo tak obľúbeným glamour štýlom. Možnosť vlastnej konfigurácie znamená, že schody DOLLE je možné prispôsobiť akémukoľvek štýlu a vkusu kupujúceho.

 

Bezpečnosť používania

Kvalitu schodov potvrdzujú bezpečnostné certifikáty a 5-ročná záruka. Schody sú certifikované na maximálne bodové zaťaženie v kg a maximálne celkové zaťaženie v kg. Zábradlie je schválené pre horizontálne zaťaženie v kg/meter. Certifikáty pre jednotlivé modely schodov nájdete na stránke vybraného produktu.
Ponúkame meranie a montáž zakúpených schodov. Pre dohodnutie termínu nás prosím kontaktujte na info@dolle.sk alebo +421 918 885 735.

 
 

Bezpečnostné zábrany v ponuke DOLLE

Keď sa deti začnú samy pohybovať, neexistuje miesto, kam by sa nechceli pozrieť. V radosti z objavovania si drobci neuvedomujú nebezpečenstvá, ktoré im hrozia. Riešením je inštalácia bezpečnostných zábran, ktoré zabezpečia, že najmladší členovia domácnosti zostanú v bezpečnom priestore.

 

Každá bezpečnostná zábrana v našej ponuke je vybavená špeciálnym zámkom, ktorý batoľa samo neotvorí, ale dospelý s ním nemá problém. Keďže kladieme veľký dôraz na kvalitu našich produktov, všetky bariéry dostupné v ponuke DOLLE prešli sériou testov, počas ktorých sme odstránili prípadné nedostatky.

 

Navyše sme v ďalších fázach procesu tvorby zohľadnili názory mnohých ľudí a prispôsobili tak jednotlivé produkty potrebám našich zákazníkov. Bezpečnostné zábrany sa oplatí použiť aj vtedy, ak dom obývajú zvieratá, napríklad psy. Vďaka zábranám im môžete zablokovať vstup do vybraných miestností.

 

Bezpečnosť detí

Deti sú nielen zvedavé, ale aj mimoriadne šikovné a kreatívne, pokiaľ ide o skúmanie okolia. Bezpečnostná bariéra vás vyzýva, aby ste sa vytiahli a otestovali svoju fyzickú silu. Preto je potrebné ju namontovať stabilne a pravidelne kontrolovať, či každodenné používanie neovplyvnilo jej správnu činnosť.

 

Nami ponúkané bezpečnostné zábrany poskytujú dokonalú ochranu vďaka použitiu najlepších materiálov a technicky bezpečnému opracovaniu. Sú testované na bezpečnosť a sú vhodné na ochranu pred deťmi. Sú vhodné pre deti do 24 mesiacov a spĺňajú požiadavky bezpečnostnej normy EN 1930: 2012.

 

Bariéry budú vhodné aj pre štvornohých členov rodiny.

 

Pozývame vás zoznámiť sa s našou ponukou.

 
 

Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735
cross-circle