DOPRAVA ZDARMA

Pozrite sa, ako sa podieľame na realizácii vášho sna o bývaní!

Uľahčíme vám hľadanie inšpirácie zdieľaním nápadov, skúseností a skutočných realizácií. Zverejnené fotografie prezentujú úpravy obytných priestorov, úžitkových priestorov, terás a rekreačných priestorov v záhrade. Vďaka galérii je výber dokonalého modelu schodiska jednoduchší. Môžete si presne pozrieť, ako vyzerajú hotové návrhy schodísk v konkrétnych interiéroch a kľudne dôverujte našim špecialistom. Podporujeme našich klientov v každej fáze: od nápadu, cez návrh, meranie a inštaláciu modulárnych, točitých a mlynárskych schodísk na celom Slovensku. Žiadna budova ani interiér pre nás nie sú strašiakom.

Pozrite sa, ako môžete upraviť schody, aby ste vytvorili príjemnú a jedinečnú atmosféru interiéru.

Podstránka „NAŠE REALIZÁCIE”  je bohatá zbierka fotografií poskytnutých s láskavým dovolením našich klientov. Naše schody sa hodia k mnohým obľúbeným štýlom interiéru, ako sa môžete presvedčiť v galérii. Systematicky ho dopĺňame pridávaním fotografií z následných projektov.

Schody v interiéroch domov v modernom štýlele

Domy a interiéry v modernom štýle sa zvyčajne vyznačujú jednoduchosťou, minimalizmom a vysokou funkčnosťou, ako aj prítomnosťou rozsiahlych terás. Fasády môžu byť dokončené z materiálov, ktoré sa na prvý pohľad zdajú protichodné, napríklad betón, drevo alebo kov. Modernosť sa prejavuje aj v používaní moderných technológií a štruktúr, okrem iného aj  pri použití modulárnych, modulových mini a točitých schodov.

Schody v interiéroch domov v škandinávskom štýle

Interiéry v škandinávskom štýle sú predovšetkým biele: biele steny, svetlý nábytok s farebnými a čiernymi detailmi alebo doplnky v béžovej, Interiéry v škandinávskom štýle sú predovšetkým biele: biele steny, svetlý nábytok s farebnými a čiernymi detailmi a doplnky v béžovej, hnedej a zelenej farbe. Materiály zahŕňajú drevo, ľan, bavlnu a kameň. Zdá sa, že takýto jednoduchý interiér je chladný a tlmený. Naopak! Prírodné doplnky prinášajú veľa tepla a útulnosti. Do takýchto interiérov odporúčame mlynárske  schody alebo obľúbené modulové schody.

Schody v interiéroch minimalistických domov

Minimalistický štýl pozostáva hlave z tlmených, neutrálnych farieb (biela, čierna, šedá, béžová a hnedá). Detaily takýchto interiérov sú vyrobené z kovu, betónu a skla. K tomuto štýlu dokonale zapadnú naše kovové točité schody a drevo-kovové modulové schody (a mini do malých miestností), dostupné v bielej, čiernej alebo antracitovej farbe.

Schody v interiéroch domov v klasickom štýle

Ide o jeden z najdôležitejších štýlov v našej krajine. Elegancia, klasa a nadčasovosť sú jeho hlavné črty. V tomto štýle kladieme dôraz na symetriu a vyváženosť v aranžmáne,  kde v interiéroch dominujú tlmené farby, elegantné doplnky a ušľachtilé tkaniny. Viac ako 5000 modelov našich modulových schodísk funguje v klasickom štýle a spĺňa požiadavky každého zákazníka!

Prírodné schody  interiéru domov v štýle eko  a boho

Ekologický alebo boho štýl sa vyznačuje harmóniou a maximálnym využitím benefitov okolitej prírody. Ide aj o starostlivosť o životné prostredie a minimalizáciu vplyvu človeka na prírodu. V ekologickom alebo boho štýle sú hlavnými materiálmi pre interiérový dizajn drevo/bambus a prírodné tkaniny, napríklad ľan.

Našou odpoveďou pre milovníkov tohto štýlu sú drevené mlynárske schody s certifikátom FSC®. Tento certifikát znamená, že drevo používané na výrobu našich schodov je získavané z lesných zdrojov trvalo udržateľným spôsobom (neprekračujúcim úroveň, ktorá bude trvalo brániť ich obnove). Starajme sa o našu planétu spoločne.

Schody v interiéroch loftových a industriálnych domov

Charakteristickým znakom prvého spomínaného štýlu sú betónové steny a doplnky inšpirované výrobnými závodmi (vyčnievajúce rúry, nechránené inštalácie, surová tehla). Farby sú tmavé a výrazné. V štýle loft však vidíme skôr teplé, tlmené farby. Naše modulárne a modulárne mini schody v čiernej alebo antracitovej farbe budú ideálne pre oba štýly.

Vonkajšie schody DOLLE štýlovo!

Vonkajšie schody ponúkané našou spoločnosťou sa hodia do každého vyššie uvedeného štýlu. V prípade takýchto schodov sú najdôležitejšími faktormi bezpečnosť používania, estetika a funkčnosť. Špirálové schody DOLLE Toronto spĺňajú európske stavebné normy špecifikované v EN 1991 a EN 1993.

Toto je samozrejme, len niekoľko príkladov našich realizácií.  Ak ste hrdí na svoj interiér s našimi schodmi a radi by ste sa o svoj nápad podelili s ostatnými, pošlite fotografie na info@dolle.sk

Ukážte svoj interiér a inšpirujte ostatných!

Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735