DOPRAVA ZDARMA

Refine results

Kategórie

Cena

Príslušenstvo a náhradné diely

 

Internetový obchod DOLLE na Slovensku

V internetovom obchode DOLLE nájdete rôzne schody, ktoré sa vyznačujú veľmi dobrou kvalitou, spoľahlivosťou a všestranným využitím. Vo výrobnom procese sa zameriavame na FSC certifikát a ochranu životného prostredia, čo dáva našim zákazníkom istotu použitia tých najkvalitnejších materiálov! Máte k dispozícii prémiové modulárne schody do malých miestností s kačacími schodmi, točitými schodmi, vonkajšími schodmi a mnohými ďalšími možnosťami. Používame osvedčené masívne bukové a dubové drevo, aby vám moderné schody slúžili dlhé roky!

 

Naše produkty sú ideálne pre rodinné domy a viacgeneračné domy

 

Ponuka internetového obchodu DOLLE zahŕňa:

- modulárne schody,
- mini modulárne schody,
- mlynské schody drevené,
- točité schodisko,
- vonkajšie schody,
- tradičné podkrovné schody,
- podkrovné schody s patentovanou technológiou clickFIX®,
- protipožiarne podkrovné schody,
- kovové schody do podkrovia,
- podkrovné schody na mieru,
- výlezy na plochú strechu,
- balustrádové systémy,
- balustrády a zábradlia,
- bezpečnostné zábrany pre deti,
- príslušenstvo a náhradné diely.

 

Schody DOLLE – jednoduchá inštalácia

Mnoho ľudí, ktorí si zakúpili naše schody, ich oceňuje pre ich veľmi prostú, jednoduchú a rýchlu montáž bez použitia špeciálneho náradia. Preto obľuba našich schodov každým rokom rastie a pre ich kúpu sa rozhoduje čoraz viac ľudí.

Schody DOLLE – meranie a montáž

Pre ľudí, ktorí nemajú čas, naša firma ponúka zameranie a montáž zakúpených schodov. Stačí kontaktovať info@dolle.sk alebo 0918 885 735 a dohodnúť si termín na daný deň.

 

Pre každý štýl interiérového dizajnu a vkus užívateľa

Môžeme si vybrať nielen farbu konštrukcie, drevo schodov, zatočenie či balustrádu. Možnosť navrhnúť si vlastný model znamená, že naša ponuka obsahuje viac ako 5 000 modelov! Takýto široký výber umožňuje zladiť schody s interiérovým dizajnom miestnosti tak, aby ladili s podlahou, dverami, oknami alebo v prípade vonkajších schodísk s fasádou budovy. Schody DOLLE možno úspešne použiť v rôznych štýloch . Skvele budú ladiť so škandinávskym, minimalistickým, moderným, klasickým, ekologickým, boho, industriálnym/loftovým alebo tak obľúbeným glamour štýlom. Možnosť vlastnej konfigurácie znamená, že schody DOLLE je možné prispôsobiť akémukoľvek štýlu a vkusu kupujúceho.

 

Bezpečnosť používania

Kvalitu schodov potvrdzujú bezpečnostné certifikáty a 5-ročná záruka. Schody sú certifikované na maximálne bodové zaťaženie v kg a maximálne celkové zaťaženie v kg. Zábradlie je schválené pre horizontálne zaťaženie v kg/meter. Certifikáty pre jednotlivé modely schodov nájdete na stránke vybraného produktu.
Ponúkame meranie a montáž zakúpených schodov. Pre dohodnutie termínu nás prosím kontaktujte na info@dolle.sk alebo +421 918 885 735.

 
 

Príslušenstvo pre schody

 

Bezpečnosť domova – nielen zábradlie na povalové schody, ale aj ďalšie bezpečnostné opatrenia

Podkrovné schody by mali byť predovšetkým odolné a bezpečné. Je však dôležité, aby boli aj estetické a pohodlné pri každodennom používaní. Na správne upevnenie schodov do podkrovia alebo povalu sa bude hodiť rôzne príslušenstvo. Naša ponuka obsahuje množstvo produktov, ktoré uľahčujú používanie schodov. Patria sem nielen doplnky, ktoré zaisťujú bezpečnosť, ale aj tie, ktoré ovplyvňujú estetickú úpravu schodov.

 

V DOLLE je pre nás dôležitý všetky aspekty – estetika, funkčnosť, bezpečnosť používateľa a preto vynakladáme maximálne úsilie, aby naša ponuka obsahovala všetko, čo môže ovplyvniť každý z týchto faktorov. Našim zákazníkom preto ponúkame doplnky dokonale zladené s našimi schodiskami, ktoré prispievajú k zlepšeniu komfortu aj funkčnosti schodov.

 

Doplnky pre podkrovné schody, ktoré uľahčujú život

V našom obchode nájdete rôzne príslušenstvo pre podkrovné schody optimálne prispôsobené našim produktom. Zábradlia, výsuvné rebríky, tesniace systémy, plastové nožičky, krycie lišty – už nemusíte hľadať, všetko sme umiestnili na jedno miesto. Stačí zadať číslo artiklu (priradené k vybraným schodom) do poľa nižšie a zobrazí sa všetko príslušenstvo pre tento model. Všetko dostupné príslušenstvo pre schodisko si môžete pozrieť vyššie.

 

Máme dlhoročné skúsenosti s predajom podkrovných schodov – sme jedným z najväčších výrobcov na svete s vyše 70-ročnými skúsenosťami. Preto vám vieme poradiť, aké príslušenstvo bude vyhovovať vašim potrebám.

 

NÁHRADNÉ DIELY

 

Široký sortiment náhradných dielov

Uhol schodiskovéhoj poklopu, schodiskový zámok, súprava pántov, kotvenie, pružiny – bez ohľadu na to, aký náhradný diel hľadáte pre svoje schody Dolle… nájdete ho tu. Aby sme splnili očakávania našich zákazníkov, pripravili sme celý rad produktov z kategórie náhradných dielov na schody, aby bolo ľahké nájsť produkt, ktorý sa dokonale hodí ku konkrétnemu modelu.

 

Chcete vidieť náhradné diely na schody z našej ponuky? Zadajte číslo produktu do poľa nižšie (každý model schodov má svoje vlastné individuálne číslo) a zobrazia sa všetky produkty. Potom sa nemusíte báť, že si kúpite diel, ktorý nebude pasovať na váš model. Všetky náhradné diely sú kompatibilné s konkrétnymi modelmi, takže zaručene ušetríte čas pri hľadaní tých správnych dielov.

 

Ako kúpiť náhradné diely na podkrovné schody Dolle

Jednoducho vyhľadajte náš rozsiahly výber najlepších náhradných dielov pre podkrovné rebríky a použite filtre na doladenie vašich výsledkov alebo ceny, aby vám dokonale vyhovovali! Môžete tiež vyhľadávať v produktoch, ktoré ponúkajú bezplatnú alebo rýchlu dopravu a bezplatné vrátenie a zúžiť tak výsledky vyhľadávania na náhradné diely podkrovných rebríkov!

 

Okrem toho sme pripravili vhodnú schému schodiska, na ktorej sú dostupné náhradné diely. Stačí prejsť kurzorom na danú časť schodiska, kliknúť naň a dostanete sa na príslušnú stránku, kde si môžete daný náhradný diel kúpiť.

 

Kúpte si originálne diely na podkrovné schody v internetovom obchode dolle.sk

Chceme, aby ste si v našom internetovom obchode mohli kúpiť všetko potrebné príslušenstvo pre podkrovné schody. Ponúkame predovšetkým diely, ktoré sú vhodne zladené s modelmi povalových rebríkov vyrábaných našou spoločnosťou.

 

V našom obchode nájdete len originálne náhradné diely na podkrovné schody DOLLE.

 

Potrebujete pomoc pri hľadaní najobľúbenejších ponúk príslušenstva na podkrovné schody? Napíšte nám alebo zavolajte.

 

Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735
cross-circle