DOPRAVA ZDARMA

Refine results

Kategórie

Farba konštrukcie

Typ zábradlia

Cena

Bezpečnostné interiérové zábradlie na schody

 

Internetový obchod DOLLE na Slovensku

V internetovom obchode DOLLE nájdete rôzne schody, ktoré sa vyznačujú veľmi dobrou kvalitou, spoľahlivosťou a všestranným využitím. Vo výrobnom procese sa zameriavame na FSC certifikát a ochranu životného prostredia, čo dáva našim zákazníkom istotu použitia tých najkvalitnejších materiálov! Máte k dispozícii prémiové modulárne schody do malých miestností s kačacími schodmi, točitými schodmi, vonkajšími schodmi a mnohými ďalšími možnosťami. Používame osvedčené masívne bukové a dubové drevo, aby vám moderné schody slúžili dlhé roky!

 

Naše produkty sú ideálne pre rodinné domy a viacgeneračné domy

 

Ponuka internetového obchodu DOLLE zahŕňa:

- modulárne schody,
- mini modulárne schody,
- mlynské schody drevené,
- točité schodisko,
- vonkajšie schody,
- tradičné podkrovné schody,
- podkrovné schody s patentovanou technológiou clickFIX®,
- protipožiarne podkrovné schody,
- kovové schody do podkrovia,
- podkrovné schody na mieru,
- výlezy na plochú strechu,
- balustrádové systémy,
- balustrády a zábradlia,
- bezpečnostné zábrany pre deti,
- príslušenstvo a náhradné diely.

 

Schody DOLLE – jednoduchá inštalácia

Mnoho ľudí, ktorí si zakúpili naše schody, ich oceňuje pre ich veľmi prostú, jednoduchú a rýchlu montáž bez použitia špeciálneho náradia. Preto obľuba našich schodov každým rokom rastie a pre ich kúpu sa rozhoduje čoraz viac ľudí.

Schody DOLLE – meranie a montáž

Pre ľudí, ktorí nemajú čas, naša firma ponúka zameranie a montáž zakúpených schodov. Stačí kontaktovať info@dolle.sk alebo 0918 885 735 a dohodnúť si termín na daný deň.

 

Pre každý štýl interiérového dizajnu a vkus užívateľa

Môžeme si vybrať nielen farbu konštrukcie, drevo schodov, zatočenie či balustrádu. Možnosť navrhnúť si vlastný model znamená, že naša ponuka obsahuje viac ako 5 000 modelov! Takýto široký výber umožňuje zladiť schody s interiérovým dizajnom miestnosti tak, aby ladili s podlahou, dverami, oknami alebo v prípade vonkajších schodísk s fasádou budovy. Schody DOLLE možno úspešne použiť v rôznych štýloch . Skvele budú ladiť so škandinávskym, minimalistickým, moderným, klasickým, ekologickým, boho, industriálnym/loftovým alebo tak obľúbeným glamour štýlom. Možnosť vlastnej konfigurácie znamená, že schody DOLLE je možné prispôsobiť akémukoľvek štýlu a vkusu kupujúceho.

 

Bezpečnosť používania

Kvalitu schodov potvrdzujú bezpečnostné certifikáty a 5-ročná záruka. Schody sú certifikované na maximálne bodové zaťaženie v kg a maximálne celkové zaťaženie v kg. Zábradlie je schválené pre horizontálne zaťaženie v kg/meter. Certifikáty pre jednotlivé modely schodov nájdete na stránke vybraného produktu.
Ponúkame meranie a montáž zakúpených schodov. Pre dohodnutie termínu nás prosím kontaktujte na info@dolle.sk alebo +421 918 885 735.

 
 

Balustrády a zábrany

Balustrádové systémy DOLLE poskytujú možnosť vytvoriť si vlastné priestorové usporiadanie prispôsobené vašim individuálnym potrebám, a to ako v byte, tak aj vonku.

 

Bezpečnosť doma a na záhrade

V reakcii na potreby našich zákazníkov sme vytvorili širokú škálu balustrád a zábran, ktoré dobre poslúžia ako ochrana horných poschodí v domoch a bytoch, medziposchodí, ale aj balkónov či terás v záhrade.

 

Naša ponuka preto zahŕňa:

• balustrády chrániace horné poschodia a medziposchodia,

• balustrády ukončujúce schody,

• balustrádové systémy na zabezpečenie balkónov a terás,

• ochranné zábrany na vstupné schody do domu,

• detské zábrany.

 

Vysoká kvalita materiálov

Všetky balustrády DOLLE spĺňajú vysoké požiadavky zákazníkov aj stavebných noriem, poskytujú svojim užívateľom vysokú funkčnosť a bezpečnosť. Materiály použité na ich výrobu sú kvalitné a prispôsobené účelu výrobku a komfortu jeho používania.

 

Balustrády určené na vonkajšie použitie sú vyrobené z materiálov odolných voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Vďaka vhodnému výberu materiálov a skúsenostiam našich špecialistov môžeme našim zákazníkom ponúknuť funkčné, bezpečné a odolné produkty.

 

Moderný dizajn

Estetika je pre nás rovnako dôležitá ako funkčnosť našich produktov. Naši dizajnéri neustále pracujú na vylepšovaní našej ponuky podľa najaktuálnejších trendov. Balustrády a zábrany, ktoré ponúkame, vám umožňujú chrániť akýkoľvek interiér, pretože ich univerzálny charakter umožňuje jednoduché prispôsobenie produktu rôznym štýlom interiéru.

 

Vďaka jednoduchým formám, modernému dizajnu a minimalistickému prístupu k dizajnu vyzerajú balustrádové systémy DOLLE mimoriadne štýlovo, elegantne a moderne.

 
 

Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735
cross-circle