DOPRAVA ZDARMA

Refine results

Kategórie

Kovové skladacie schody do podkrovia

 

Internetový obchod DOLLE na Slovensku

V internetovom obchode DOLLE nájdete rôzne schody, ktoré sa vyznačujú veľmi dobrou kvalitou, spoľahlivosťou a všestranným využitím. Vo výrobnom procese sa zameriavame na FSC certifikát a ochranu životného prostredia, čo dáva našim zákazníkom istotu použitia tých najkvalitnejších materiálov! Máte k dispozícii prémiové modulárne schody do malých miestností s kačacími schodmi, točitými schodmi, vonkajšími schodmi a mnohými ďalšími možnosťami. Používame osvedčené masívne bukové a dubové drevo, aby vám moderné schody slúžili dlhé roky!

 

Naše produkty sú ideálne pre rodinné domy a viacgeneračné domy

 

Ponuka internetového obchodu DOLLE zahŕňa:

- modulárne schody,
- mini modulárne schody,
- mlynské schody drevené,
- točité schodisko,
- vonkajšie schody,
- tradičné podkrovné schody,
- podkrovné schody s patentovanou technológiou clickFIX®,
- protipožiarne podkrovné schody,
- kovové schody do podkrovia,
- podkrovné schody na mieru,
- výlezy na plochú strechu,
- balustrádové systémy,
- balustrády a zábradlia,
- bezpečnostné zábrany pre deti,
- príslušenstvo a náhradné diely.

 

Schody DOLLE – jednoduchá inštalácia

Mnoho ľudí, ktorí si zakúpili naše schody, ich oceňuje pre ich veľmi prostú, jednoduchú a rýchlu montáž bez použitia špeciálneho náradia. Preto obľuba našich schodov každým rokom rastie a pre ich kúpu sa rozhoduje čoraz viac ľudí.

Schody DOLLE – meranie a montáž

Pre ľudí, ktorí nemajú čas, naša firma ponúka zameranie a montáž zakúpených schodov. Stačí kontaktovať info@dolle.sk alebo 0918 885 735 a dohodnúť si termín na daný deň.

 

Pre každý štýl interiérového dizajnu a vkus užívateľa

Môžeme si vybrať nielen farbu konštrukcie, drevo schodov, zatočenie či balustrádu. Možnosť navrhnúť si vlastný model znamená, že naša ponuka obsahuje viac ako 5 000 modelov! Takýto široký výber umožňuje zladiť schody s interiérovým dizajnom miestnosti tak, aby ladili s podlahou, dverami, oknami alebo v prípade vonkajších schodísk s fasádou budovy. Schody DOLLE možno úspešne použiť v rôznych štýloch . Skvele budú ladiť so škandinávskym, minimalistickým, moderným, klasickým, ekologickým, boho, industriálnym/loftovým alebo tak obľúbeným glamour štýlom. Možnosť vlastnej konfigurácie znamená, že schody DOLLE je možné prispôsobiť akémukoľvek štýlu a vkusu kupujúceho.

 

Bezpečnosť používania

Kvalitu schodov potvrdzujú bezpečnostné certifikáty a 5-ročná záruka. Schody sú certifikované na maximálne bodové zaťaženie v kg a maximálne celkové zaťaženie v kg. Zábradlie je schválené pre horizontálne zaťaženie v kg/meter. Certifikáty pre jednotlivé modely schodov nájdete na stránke vybraného produktu.
Ponúkame meranie a montáž zakúpených schodov. Pre dohodnutie termínu nás prosím kontaktujte na info@dolle.sk alebo +421 918 885 735.

 
 

KOVOVÉ PODKROVNÉ SCHODY

Hľadáte bezpečné, funkčné a pevné podkrovné schody s kovovým rebríkom – pozrite si našu ponuku kovových schodov. Podkrovné schody DOLLE ponúkajú veľa možností z hľadiska prispôsobenia modelu špecifickosti interiéru a očakávaniam užívateľov.

 

Kovové podkrovné schody DOLLE

Kvalitné kovové podkrovné schody poskytujú pohodlný a bezpečný prístup do podkrovia alebo na povalu. Naša ponuka zahŕňa ako tradičné podkrovné schody, tak modely s kovovým rebríkom, pre náročných užívateľov hľadajúcich pevné a moderné riešenia.

Skladacia konštrukcia schodov zaisťuje nielen rýchlu a jednoduchú montáž, ale tiež eliminuje potrebu prideľovať ďalší priestor pre schody. Konštrukcia ukrytá v strope nenarúša estetiku interiéru a zároveň poskytuje praktické a pohodlné prepojenie medzi prvým poschodím a podkrovím. V ponuke DOLLE sú funkčné kovové podkrovné schody.
 

Kovové schody DOLLE – až do 415 cm!

V ponuke DOLLE nájdete ako modely nožnicových podkrovných schodov s kovovým rebríkom a kovovou schránkou, tak aj modely s oceľovým alebo hliníkovým rebríkom spojeným s borovicovým boxom, vyrobené technológiou clickFIX®. Inovatívna technológia clickFIX®, použitá iba pri schodoch DOLLE, poskytuje jednu z nalepších tepelných izolácií na trhu. Zaručuje tiež jednoduchú a rýchlu montáž, ktorú zvládne aj jedna osoba.

Ponuka kovových schodov DOLLE zahŕňa nielen veľa možností výberu modelu schodiska, ale aj celý rad dostupných konfigurácií. Tu nájdete kovové schodíky dostupné až pre 8 veľkostí montážnych otvorov, v konfiguráciách od 9 do 14 stupňov. Výzvou sú aj rôzne výšky od podlahy po strop. V závislosti od modelu sa kovové podkrovné schody DOLLE vyrábajú pre rôzne výšky v rozmedzí od 239 cm do 415 cm.

Vyberte si dokonalý model kovových podkrovných schodov a nakonfigurujte ich podľa svojich predstáv a špecifickosti interiéru. Ak si neviete rady, pozrite si nášho sprievodcu, kde nájdete informácie o tom, ako si vybrať správny model podkrovných schodov a ako ich jednoducho nainštalovať.

 

Výhody:

1. Výška od 264 cm do 415 cm;

2. V súlade s EN 13501-2;

3. Súčiniteľ prestupu tepla U 0,94 W / m² K, testovaný Technologickým inštitútom;

4. Poklop potiahnutý CPL, ktorá je trvácna a odolnejšia voči oderu a poškriabaniu;

5. Bezproblémová inštalácia;

6. 10-ročná záruka výrobcu;

7. vyrobené z odolnej a pevnej ocele;

8. nastavenie výšky možné odobratím stupňov,

9. maximálne zaťaženie do 150 kg;

10. Drevo s certifikátom FSC®.

Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735
cross-circle