DOPRAVA ZDARMA

Refine results

Kategórie

Materiál stupňov

Farba konštrukcie

Cena

Točité schody

Točité schody Calgary antracit/buk

988.001,216.00

Točité schody Calgary biely/buk

976.001,262.00

Točité schody Calgary strieborný/buk

969.001,216.00

Točité schody Columbia

3,170.003,340.00

Točité schody Vega

2,710.002,780.00

 
 

Keď je málo miesta - točité schody od DOLLE

O tom, aký typ schodov si vyberieme, často rozhoduje nielen náš vkus, ale aj priestor, ktorý im vieme vyhradiť. Ak je málo miesta, odporúčame točité schody, ktoré sú na takéto účely ideálne. Je to veľmi dobrá voľba, keď si napríklad chceme prispôsobiť podkrovie a priestor na ne je malý. Ide o moderné a veľmi estetické riešenie. Dokonale spájajú funkčnosť s estetikou.

 

Točité schody sú ideálne na miesta, kde sa počíta každý meter štvorcový. Efektívny tvar točitých schodov a ich ľahká konštrukcia znamená, že nezaberú príliš veľa miesta a nezahltia interiér svojou veľkosťou. Sú prvou voľbou do miestností, kde nie je priestor na klasické rovné schody. Oplatí sa však zvážiť túto voľbu aj v miestnostiach s dostatočne veľkou plochou. Prečo ? Tu môže byť hlavnou motiváciou estetika a zladenie so štýlom interiéru.

Točité schodisko dobre zapadne aj do interiéru modernej a priestrannej obývačky. Ak plánujete prepojenie poschodí v centrálnej časti obývačky, hitom môže byť točité schodisko aj preto, že nebude obmedzovať prístup svetla.

 

Viac ako 150 kombinácií – navrhnite si točité schody pre váš domov

Model Montreal ponúka viac ako 150 kombinácií. To dáva zákazníkovi možnosť navrhnúť si vlastné točité schody. Vyberať si môžeme :
- drevo stupňov (buk multiplex, dub multiplex , masívny buk alebo masívny dub),
- farba konštrukcie (biela, strieborná, čierna, antracit alebo drevo),
- typ schodov – ľavotočivé a pravotočivé,
- výška a počet stupňov,
a typ zábradlia.
Točité schody môžete navrhnúť pre akýkoľvek štýl interiéru: od klasického, moderného, škandinávskeho až po minimalistický alebo industriálny. Naše točité schodiská sú veľmi flexibilné a dostupné takmer vo všetkých výškach od podlahy po podlahu.

 

Čo je to špirálové schodisko?

Konštrukčne zapadajú točité schody do kruhu, čo je obrovská výhoda pre malé miestnosti. Ich priemer je zvyčajne od 120 cm. Nosnú funkciu tu plní stredový stĺp, na ktorom sú osadené stupne. Navyše si môžeme vybrať pravotočivý alebo ľavotočivý model, podľa toho, kam a ako ich chceme nainštalovať. Točité schody sú vhodné najmä do malých bytov kvôli malému množstvu miesta, ktoré zaberajú.

Ako výrobca schodov vynakladáme maximálne úsilie, aby boli funkčné aj v menších interiéroch, kde je potrebné šetriť každé miesto.

 

Točité schody – jednoduchá montáž

Mnohí súčasní používatelia točitých schodísk ich oceňujú pre ich jednoduchú montáž. Točité schody sa inštalujú rýchlo a jednoducho bez použitia špeciálneho náradia. Naša spoločnosť ponúka zameranie a montáž schodov. Stačí nás kontaktovať a dohodnúť si stretnutie.

 

Pre každý štýl interiérového dizajnu

Nemožno zabudnúť ani na ďalší mimoriadne dôležitý aspekt – estetiku. Točité schody môžeme úspešne použiť v rôznych štýloch aranžmánu. Dokonalú harmóniu s interiérom dosiahneme ich začlenením do interiérov v minimalistickom modernom štýle. Dokonale zdôraznia aj atmosféru industriálnych interiérov. Množstvo dostupných modelov a konfigurácií vám umožňuje prispôsobiť točité schody takmer akémukoľvek štýlu usporiadania. Ľahko ich začleníme do interiérov zariadených v eko, boho alebo klasickom štýle.

 

Bezpečnosť

Schody sú certifikované na maximálne bodové zaťaženie v kg a maximálne celkové zaťaženie v kg. Zábradlie je schválené pre vodorovné zaťaženie v kg/m. Certifikáty pre jednotlivé točité schodiská nájdete na vybranej produktovej stránke a je možné si ich stiahnuť v záložke 'Na stiahnutie'.

cross-circle