DOPRAVA ZDARMA

Refine results

Kategórie

Materiál stupňov

Farba konštrukcie

Typ zábradlia

Cena

Točité schody

Točité schody Calgary antracit/buk

988.001,216.00

Točité schody Calgary biely/buk

976.001,262.00

Točité schody Calgary strieborný/buk

969.001,216.00

Točité schody Columbia

3,170.003,340.00

Točité schody MONTREAL

2,005.005,814.00

Točité schody Vega

2,710.002,780.00

 

Internetový obchod DOLLE na Slovensku

V internetovom obchode DOLLE nájdete rôzne schody, ktoré sa vyznačujú veľmi dobrou kvalitou, spoľahlivosťou a všestranným využitím. Vo výrobnom procese sa zameriavame na FSC certifikát a ochranu životného prostredia, čo dáva našim zákazníkom istotu použitia tých najkvalitnejších materiálov! Máte k dispozícii prémiové modulárne schody do malých miestností s kačacími schodmi, točitými schodmi, vonkajšími schodmi a mnohými ďalšími možnosťami. Používame osvedčené masívne bukové a dubové drevo, aby vám moderné schody slúžili dlhé roky!

 

Naše produkty sú ideálne pre rodinné domy a viacgeneračné domy

 

Ponuka internetového obchodu DOLLE zahŕňa:

- modulárne schody,
- mini modulárne schody,
- mlynské schody drevené,
- točité schodisko,
- vonkajšie schody,
- tradičné podkrovné schody,
- podkrovné schody s patentovanou technológiou clickFIX®,
- protipožiarne podkrovné schody,
- kovové schody do podkrovia,
- podkrovné schody na mieru,
- výlezy na plochú strechu,
- balustrádové systémy,
- balustrády a zábradlia,
- bezpečnostné zábrany pre deti,
- príslušenstvo a náhradné diely.

 

Schody DOLLE – jednoduchá inštalácia

Mnoho ľudí, ktorí si zakúpili naše schody, ich oceňuje pre ich veľmi prostú, jednoduchú a rýchlu montáž bez použitia špeciálneho náradia. Preto obľuba našich schodov každým rokom rastie a pre ich kúpu sa rozhoduje čoraz viac ľudí.

Schody DOLLE – meranie a montáž

Pre ľudí, ktorí nemajú čas, naša firma ponúka zameranie a montáž zakúpených schodov. Stačí kontaktovať info@dolle.sk alebo 0918 885 735 a dohodnúť si termín na daný deň.

 

Pre každý štýl interiérového dizajnu a vkus užívateľa

Môžeme si vybrať nielen farbu konštrukcie, drevo schodov, zatočenie či balustrádu. Možnosť navrhnúť si vlastný model znamená, že naša ponuka obsahuje viac ako 5 000 modelov! Takýto široký výber umožňuje zladiť schody s interiérovým dizajnom miestnosti tak, aby ladili s podlahou, dverami, oknami alebo v prípade vonkajších schodísk s fasádou budovy. Schody DOLLE možno úspešne použiť v rôznych štýloch . Skvele budú ladiť so škandinávskym, minimalistickým, moderným, klasickým, ekologickým, boho, industriálnym/loftovým alebo tak obľúbeným glamour štýlom. Možnosť vlastnej konfigurácie znamená, že schody DOLLE je možné prispôsobiť akémukoľvek štýlu a vkusu kupujúceho.

 

Bezpečnosť používania

Kvalitu schodov potvrdzujú bezpečnostné certifikáty a 5-ročná záruka. Schody sú certifikované na maximálne bodové zaťaženie v kg a maximálne celkové zaťaženie v kg. Zábradlie je schválené pre horizontálne zaťaženie v kg/meter. Certifikáty pre jednotlivé modely schodov nájdete na stránke vybraného produktu.
Ponúkame meranie a montáž zakúpených schodov. Pre dohodnutie termínu nás prosím kontaktujte na info@dolle.sk alebo +421 918 885 735.

 
 

Keď je málo miesta – točité schody od DOLLE

O tom, aký typ schodov si vyberieme, často rozhoduje nielen náš vkus, ale aj priestor, ktorý im vieme vyhradiť. Ak je málo miesta, odporúčame točité schody, ktoré sú na takéto účely ideálne. Je to veľmi dobrá voľba, keď si napríklad chceme prispôsobiť podkrovie a priestor na ne je malý. Ide o moderné a veľmi estetické riešenie. Dokonale spájajú funkčnosť s estetikou.

 

Točité schody sú ideálne na miesta, kde sa počíta každý meter štvorcový. Efektívny tvar točitých schodov a ich ľahká konštrukcia znamená, že nezaberú príliš veľa miesta a nezahltia interiér svojou veľkosťou. Sú prvou voľbou do miestností, kde nie je priestor na klasické rovné schody. Oplatí sa však zvážiť túto voľbu aj v miestnostiach s dostatočne veľkou plochou. Prečo ? Tu môže byť hlavnou motiváciou estetika a zladenie so štýlom interiéru.

Točité schodisko dobre zapadne aj do interiéru modernej a priestrannej obývačky. Ak plánujete prepojenie poschodí v centrálnej časti obývačky, hitom môže byť točité schodisko aj preto, že nebude obmedzovať prístup svetla.

 

Viac ako 150 kombinácií – navrhnite si točité schody pre váš domov

Model Montreal ponúka viac ako 150 kombinácií. To dáva zákazníkovi možnosť navrhnúť si vlastné točité schody. Vyberať si môžeme :
– drevo stupňov (buk multiplex, dub multiplex , masívny buk alebo masívny dub),
– farba konštrukcie (biela, strieborná, čierna, antracit alebo drevo),
– typ schodov – ľavotočivé a pravotočivé,
– výška a počet stupňov,
a typ zábradlia.
Točité schody môžete navrhnúť pre akýkoľvek štýl interiéru: od klasického, moderného, škandinávskeho až po minimalistický alebo industriálny. Naše točité schodiská sú veľmi flexibilné a dostupné takmer vo všetkých výškach od podlahy po podlahu.

 

DUB a BUK – točité schody COLUMBIA a VEGA

Modely schodísk COLUMBIA a VEGA dokazujú, že točité schody sa perfektne hodia do klasického, eko alebo boho štýlu. Model COLUMBIA vyniká materiálom schodov, balustrády a podesty – je to masívny dub, olejovaný farbou Sioux White. Schodiskové krúžky a zábradlia sú vyrobené zo sivého kovu s práškovým nástrekom. Na každom stupni sú 4 stĺpiky. Kombinácia vytvára mimoriadne efektný a elegantný celok.
 

V modeli VEGA je materiál stupňov, zábradlia a podesty lakovaný masívny buk. Obidvaa 13-stupňové modely sú vhodné pre dĺžku 315 cm. Pomocou rôznych modelov a konfigurácií točitých schodov DOLLE môžete schody optimálne prispôsobiť špecifickosti miestností a vašim estetickým preferenciám. Stojí za to pripomenúť, že schody v obývacej izbe alebo hale majú obrovský vplyv na estetiku a štýl celého interiéru.
 

Točité schodisko CALGARY od DOLLE

Ak hľadáte spojenie moderného dizajnu, odolnosti a funkčnosti, venujte pozornosť točitým schodom série CALGARY. Sú ideálne pre miesta, kde maximálna výška podlahy nepresahuje 280 cm. Vďaka možnosti nastavenia výšky stupňov (20,4 – 23,4 cm) si môžete prispôsobiť komfort používania. Všetky modely rebríkov série CALGARY sú dostupné v troch rôznych verziách. Vybrať si môžete aj verziu s priemerom 120 alebo 140 cm.

 

Čo je to špirálové schodisko?

Konštrukčne zapadajú točité schody do kruhu, čo je obrovská výhoda pre malé miestnosti. Ich priemer je zvyčajne od 120 cm. Nosnú funkciu tu plní stredový stĺp, na ktorom sú osadené stupne. Navyše si môžeme vybrať pravotočivý alebo ľavotočivý model, podľa toho, kam a ako ich chceme nainštalovať. Točité schody sú vhodné najmä do malých bytov kvôli malému množstvu miesta, ktoré zaberajú.

Ako výrobca schodov vynakladáme maximálne úsilie, aby boli funkčné aj v menších interiéroch, kde je potrebné šetriť každé miesto.

 

Točité schody – jednoduchá montáž

Mnohí súčasní používatelia točitých schodísk ich oceňujú pre ich jednoduchú montáž. Točité schody sa inštalujú rýchlo a jednoducho bez použitia špeciálneho náradia. Naša spoločnosť ponúka zameranie a montáž schodov. Stačí nás kontaktovať a dohodnúť si stretnutie.

 

Pre každý štýl interiérového dizajnu

Nemožno zabudnúť ani na ďalší mimoriadne dôležitý aspekt – estetiku. Točité schody môžeme úspešne použiť v rôznych štýloch aranžmánu. Dokonalú harmóniu s interiérom dosiahneme ich začlenením do interiérov v minimalistickom modernom štýle. Dokonale zdôraznia aj atmosféru industriálnych interiérov. Množstvo dostupných modelov a konfigurácií vám umožňuje prispôsobiť točité schody takmer akémukoľvek štýlu usporiadania. Ľahko ich začleníme do interiérov zariadených v eko, boho alebo klasickom štýle.

 

Bezpečnosť

Schody sú certifikované na maximálne bodové zaťaženie v kg a maximálne celkové zaťaženie v kg. Zábradlie je schválené pre vodorovné zaťaženie v kg/m. Certifikáty pre jednotlivé točité schodiská nájdete na vybranej produktovej stránke a je možné si ich stiahnuť v záložke ‘Na stiahnutie’.
 

Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735
cross-circle