DOPRAVA ZDARMA

VÝVOJ A KVALITA

DOLLE vyvíja funkčné, moderné a estetické produkty najvyššej kvality, ktoré spĺňajú alebo prevyšujú priemyselné štandardy a normy. Neustále vyvíjame nové produkty a modely, ktoré pred uvedením na trh mimoriadne dôkladne testujeme.

DIZAJN NA ZÁKLADE NÁZORU POUŽÍVATEĽOV

V procese tvorby zohľadňujeme názory všetkých zainteresovaných strán. Výrobcovia, distribútori aj používatelia. Všetci sú súčasťou hodnotového reťazca, a preto sme vždy otvorení ich návrhom alebo názorom. Veríme, že optimálne riešenia možno dosiahnuť prostredníctvom otvoreného dialógu so všetkými zainteresovanými stranami a zohľadnením ich nápadov a vstupov do vývoja produktov.

TESTOVANIE NOVÝCH NÁPADOV

V DOLLE si ceníme kreatívne nápady našich spolupracovníkov a nikdy ich neodmietame skôr, ako preskúmame ich skutočný trhový potenciál. Pracujeme podľa modelu Rapid Prototyping, vďaka ktorému rýchlo transformujeme nové nápady od dizajnérov do konkrétnych faktov. Model Rapid Prototyping umožňuje výrazne skrátiť proces vývoja modelov na základe nápadov vyplývajúcich z návrhárskych dosiek. Napríklad: modely sú vyrobené z materiálov ako je kartón, drevo alebo aj rezačky rúr, vďaka čomu v tejto ranej fáze procesu nestrácame čas získavaním špecializovaných materiálov. Ak sa ukáže, že model má potenciál stať sa užitočným produktom, vyvinieme 3D počítačové návrhy a prototyp,

TESTOVANIE KVALITY

Pred uvedením našich produktov na trh ich starostlivo otestujeme, aby sme sa uistili, že spĺňajú miestne priemyselné normy, normy a smernice, ako aj naše interné požiadavky na kvalitu. Naše výrobky podrobujeme sérii testov, ako sú testy priedušnosti (pre podkrovné rebríky), testy pevnosti pre všetky typy schodísk, testy odolnosti komponentov, ako sú zámky, pánty atď., a testy pevnosti v ťahu a pevnosti pre systémy zábradlí.

KVALITA A TESTY

V DOLLE sa neustále zameriavame na bezpečnosť a kvalitu, a preto kladieme vysoké požiadavky nielen na našu výrobu, ale aj na dodávateľov. Naše výrobné závody uplatňujú dôsledný systém manažérstva kvality, podľa ktorého je neustále monitorovaná aj z hľadiska plnenia našich štandardov zo strany dodávateľov. Preto všetky dodávky testujeme podľa európskej normy náhodných kontrol - ISO 2859.

Všetky suroviny a komponenty vyberáme s osobitnou starostlivosťou, aby sme zaistili, že spĺňajú naše prísne požiadavky na pevnosť, funkčnosť, bezpečnosť a kvalitu. Všetky naše produkty sú vyrábané v súlade s platnými zákonmi, normami a normami v oblasti osvedčených postupov, spoločnosť má všetky požadované certifikáty.

ISO 9001

DOLLE A/S má certifikát ISO 9001, čo dáva zákazníkom istotu, že spĺňa všetky jeho kvalitatívne požiadavky. V praxi to znamená, že nezávislý kontrolný orgán pravidelne kontroluje, či sú naše výrobné postupy riadne zdokumentované a dôsledne dodržiavané.

CERTIFIKÁT

Naše modulové a točité schody sú certifikované CE podľa normy ETAG 008 ( pozri vysvetlenie ), čo znamená, že spĺňajú požiadavky EÚ v oblasti zdravia, bezpečnosti a ochrany životného prostredia. Certifikát CE je zárukou pre zákazníkov, že naše výrobky spĺňajú minimálne bežné európske požiadavky a v mnohých prípadoch aj prísnejšie požiadavky.

EN 14975

Sortiment podkrovných rebríkov vyrábame a testujeme v súlade s normou EN 14975, čo je súčasná európska norma pre podkrovné rebríky. Všetky podkrovné rebríky sú testované a certifikované inštitútom Rosenheim v Nemecku.

LEAN

Celá naša výroba je založená na filozofii LEAN, ktorej cieľom je vytvárať hodnoty pre zákazníkov prostredníctvom neustáleho zlepšovania a zvyšovania efektivity.
dolle-certified
CERTIFIKÁT FSC®
NAJMODERNEJŠIA VÝROBA
CERTIFIKÁT ISO
DOLLE MÁ CERTIFIKÁCIU FSC® (ZODPOVEDNÉ LESNÉ POSTUPY)

Certifikačný systém FSC ® pomáha chrániť životné prostredie a znižovať negatívny vplyv na klímu. Produkty označené certifikátom FSC ® sú zárukou, že hospodárenie v lesoch je vykonávané zodpovedne, bez vyčerpania lesných zdrojov. Zároveň je zárukou, že flóra a fauna sú primerane chránené a že ľudia pracujúci v zberovom priemysle majú k dispozícii primerané školenia, ochranné prostriedky a spravodlivé mzdy.

Všetky podkrovné rebríky DOLLE majú certifikát FSC® .

Číslo licencie FSC® : FSC-C022300 .
Najmodernejšia výroba

Dánsky závod neustále vyvíja nové technológie a optimalizuje procesy v prospech všetkých výrobných jednotiek a nedávno sme vynaložili značné investície na zriadenie najmodernejšieho výrobného zariadenia.
ISO 9001

DOLLE A/S má certifikát ISO 9001, čo klientovi zaručuje, že spĺňame požiadavky na kvalitu špecifikované normou ISO 9001. V praxi to znamená, že nezávislý certifikačný orgán kontroluje a overuje, že všetky naše výrobné postupy sú jasne zdokumentované a vždy dodržiavané.
Pierwszy showroom firmy DOLLE stworzony w roku 1953.
ZISTITE O NÁS VIAC
MÁTE OTÁZKY?
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Potrebujete schody na mieru?
PRODUKTY A FABRIKY
Každá továreň sa špecializuje na špecifické úlohy a technológie a pracuje v úzkej spolupráci so silnou sieťou dodávateľov.
SKUPINA DOLLE
Máme výrobné závody v Číne a na Ukrajine a pobočky v Poľsku a USA. Celkovo koncern DOLLE zamestnáva vyše 400 zamestnancov.
Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735