DOPRAVA ZDARMA

DOLLE POSLANIE A VÍZIA

POMÁHAME VYTVÁRAŤ PRIESTOR

Naším poslaním je poskytovať nevyužitý priestor v domácnostiach. Nerozmýšľame v metroch štvorcových, záleží nám aj na kubických metroch, teda na celom objeme domu. Vyvíjame riešenia, ktoré vám umožnia vybudovať nevyužitý priestor. Tieto riešenia zvyšujú nielen funkčnosť a komfort, ale aj hodnotu domu. Na trhu je jasný trend kupovať nehnuteľnosti s menšou rozlohou.


Cena štvorcového metra rezidenčnej nehnuteľnosti v mestách neustále rastie. Preto je také dôležité myslieť na kubatúru a optimálne spravovať celý obytný priestor. To si vyžaduje neštandardné riešenia, keď potrebujete nájsť miesto pre lyže, zimné oblečenie alebo horský bicykel. Tento priestor je možné spravovať racionálnym usporiadaním políc alebo zmenou dispozície, ale aj „otvorením“ nevyužitých priestorov.

Naším cieľom je umožniť obyvateľom optimálne využitie ich obytného priestoru, a to vďaka komplexným a premysleným riešeniam. Napríklad: ak sa manželia Kowalski rozhodnú pre inštaláciu podkrovného schodiska, súčasťou nášho riešenia je aj príslušný poklop, vďaka ktorému sa im do bytu nebude dostávať prach.TENTO PRÍSTUP JE ZALOŽENÝ NA KONCEPTE NAMI VYVINUTÉHO VESMÍRNEHO TVORCA.

Ide o koncept, ktorý umožňuje vývoj produktov, ktorých integrálnou funkciou je sprístupniť priestor. Nehovoríme len o produktoch samotných, tento pojem chápeme širšie. Ide tiež o uvádzanie noviniek na trh, ktoré sú reakciou na názory a očakávania používateľov. Vývoj všetkých produktov DOLLE je založený na tomto koncepte.
MISIA


Otvárame nevyužitý priestor domu a umožňujeme jeho rozvoj. Sme inovatívna špecializovaná spoločnosť orientovaná na zákazníka, ktorá optimalizuje obytný priestor. Pomôžeme vám vytvoriť váš priestor.
VISION


Presadzujeme koncept Stvoriteľa vesmíru v našej organizácii aj na trhu. DOLLE chce poskytovať inovatívne produkty a obchodné koncepty vybraným partnerom so silným postavením na ich trhoch. Naším cieľom je stať sa lídrom na trhoch, na ktorých pôsobíme.
ZISTITE O NÁS VIAC
MÁTE OTÁZKY?
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Potrebujete schody na mieru?
PRODUKTY A FABRIKY
Každá továreň sa špecializuje na špecifické úlohy a technológie a pracuje v úzkej spolupráci so silnou sieťou dodávateľov.
SKUPINA DOLLE
Máme výrobné závody v Číne a na Ukrajine a pobočky v Poľsku a USA. Celkovo koncern DOLLE zamestnáva vyše 400 zamestnancov.
Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735