DOPRAVA ZDARMA

VÝROBA A TOVÁRNE

TOVÁRNE V DÁNSKU, ČÍNE, RUMUNSKU A NA UKRAJINE
Každá továreň sa špecializuje na špecifické úlohy a technológie a pracuje v úzkej spolupráci so silnou sieťou dodávateľov.
TOVÁREŇ V DÁNSKU
TOVÁREŇ V ČÍNE

TOVÁREŇ V ČÍNE

DOLLE Suzhou sa nachádza 100 kilometrov od Šanghaja. Táto továreň je zodpovedná za výrobu kovových komponentov a je tiež centrom výroby zábradlí. Čínska továreň sa rozkladá na ploche 20 000 m² a má ideálnu polohu na to, aby slúžila našim globálnym trhom. Továreň je certifikovaná podľa ISO 9001 na zabezpečenie najvyšších štandardov kvality.

Naša moderná a vysoko špecializovaná výroba využíva širokú škálu materiálov a výrobných technológií. Primárnym materiálom používaným v DOLLE Suzhou sú rôzne kovy, ale zahŕňa aj plastové a drevené komponenty s certifikátom FSC® . Závod spĺňa smernice REACH a princíp RoHs.

Moderná technológia v DOLLE Suzhou zahŕňa najmodernejšie stroje a technológie používané pri výrobe a spracovaní kovov. Zahŕňa zložité a intenzívne procesy ako robotické zváranie, plazmové rezanie, čistenie ultrazvukom a pieskovanie.

Vybudovali sme vynikajúcu sieť overených dodávateľov materiálov ako drevo, kovy, plasty a obaly. Máme odborné znalosti v rôznych oblastiach súvisiacich s ťažbou surovín. Patria sem: lisovanie kovov, tlakové liatie, práškové lakovanie, galvanizácia, vstrekovanie plastov, obaly a drevené komponenty.

DOLLE Suzhou investovalo do strojov, ktoré nám umožňujú vykonávať procesy dierovania, rezania a brúsenia s lismi od 4,5 do 500 ton.

DOLLE Suzhou využíva najnovšiu technológiu robotov. Naše oddelenia zvárania a nitovania disponujú robotmi Kawasaki a Migatronic. Vďaka špecializovanému oddeleniu vysokokvalifikovaného personálu DOLLE Suzhou vyrába a udržiava všetky nástroje.

Naše stroje dopĺňa vynikajúci a veľmi skúsený personál. Zamestnávame veľký tím najkvalifikovanejších a najoddanejších zváračov s dlhoročnými skúsenosťami. Kombinácia našich investícií do ľudských a mechanických znalostí nám dáva dokonalú kombináciu flexibilného výkonu a vysokých štandardov kvality.

TOVÁREŇ V RUMUNSKU
TOVÁREŇ NA UKRAJINE

TOVÁREŇ NA UKRAJINE

Naša ukrajinská továreň sa nachádza v obci Veľký Bereznyj neďaleko Užhorodu na juhozápade Ukrajiny v Karpatoch. Táto oblasť je jednou z kľúčových oblastí ukrajinského lesníctva a drevárskeho priemyslu.

Píla a výroba je dôležitou súčasťou dodávateľského reťazca tvrdého dreva, najmä bukového a dubového pre DOLLE A/S.

Procesy pokrývajú všetko od ťažby dreva v bohatých lesných oblastiach s certifikátom FSC® v celom závode až po pílu s vysokou kapacitou a kapacitou sušenia pre optimálnu kvalitu surovín a moderné výrobné nastavenie na výrobu veľkých množstiev a špecializovaných komponentov.

ZISTITE O NÁS VIAC
MÁTE OTÁZKY?
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Potrebujete schody na mieru?
PRODUKTY A FABRIKY
Každá továreň sa špecializuje na špecifické úlohy a technológie a pracuje v úzkej spolupráci so silnou sieťou dodávateľov.
SKUPINA DOLLE
Máme výrobné závody v Číne a na Ukrajine a pobočky v Poľsku a USA. Celkovo koncern DOLLE zamestnáva vyše 400 zamestnancov.
Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735
chevron-down