DOPRAVA ZDARMA

Vybrať perfektné interiérové schody je pomerne náročná úloha.

Úloha je o to ťažšia, keď sa snažíme nájsť model, ktorý nezaberie príliš veľa miesta, no zároveň bude moderný a maximálne pohodlný na používanie. Dnes máme tri návrhy takýchto schodov, ktoré spájajú moderný a štýlový dizajn s kompaktnou formou a komfortom používania. Pozrite si naše modulárne schody: Danzig, Dubaj, Sydney.

Modulové schody – minimálny priestor, maximálny komfort

Modulové schody sa odporúčajú najmä do interiérov s obmedzeným priestorom. Odľahčená konštrukcia znamená, že modulárne schody zaberajú málo miesta, nezahlcujú interiér ani neobmedzujú prístup svetla. Ide o dokonalú alternatívu k tradičným schodiskám. Hotové modulové schody sú rýchlym, ekonomickým a jednoducho inštalovateľným funkčným riešením pre každého.

Modulové schodiská pozostávajú z jednotlivých modulov, konštrukcií, stupňov a balustrád. Aj keď ide o hotové riešenie, ľahko ho prispôsobíte akémukoľvek interiéru – pre jeho špecifickosť aj výbavu. Pozrite sa, aké návrhy modulových schodov sme pripravili pre moderné, štýlové interiéry.

Moderné modulové schody

SYSTÉMOVÉ SCHODY DANZIG

Ak hľadáte univerzálne a moderné riešenie spájania podlaží vo vašom dome či byte, určite venujte pozornosť modelu systémových schodov DANZIG. Ľahká konštrukcia a stupne z masívneho buku dokonale zapadnú do škandinávskeho štýlu interiéru. Tento model ponúka okrem moderného dizajnu aj bezpečnosť a komfort používania, a to vďaka širokým a hlbokým stupňom s rozmermi 80 x 28,7 cm.

V modeli DANZIG môžeme nastaviť výšku (rozsah od 18 do 21 cm) a zvoliť počet stupňov (od 11 do 15). Tento model si môžu bezpečne vybrať používatelia, ktorí chcú spojiť úrovne s maximálnou výškou 336 cm. Schody sú dostupné v troch verziách: rovné, s ½ a ¼ zatočením. Vďaka možnosti prispôsobenia schodov konkrétnemu interiéru zaručuje tento model aj jednoduchú a rýchlu montáž. Okrem toho, že šetríme miesto v interiéri, šetríme aj čas.

MODULÁRNE SCHODY DUBAJ

Ak potrebujete viac možností, ako schody zladiť s estetikou interiéru, model, ktorý stojí za pozornosť, sú schody DUBAI. Tu si môžeme vybrať z troch variantov materiálu stupňov (prírodný olejovaný dub, prírodný olejovaný buk a olejovaný dub s bielym pigmentom, tri typy balustrád a štyri farby konštrukcie (biela, antracit, čierna a perleťovo šedá).

Bez ohľadu na konfiguráciu, Schody DUBAI vyzerajú skvele dizajnérsky a moderne. Inovatívny dizajn schodov zabezpečuje, že tento model má rovnakú hĺbku schodov a výšku stúpania po celej dĺžke schodov.Spája sa tu estetika a funkčnosť s kvalitou. Schodiskové stupne a zábradlia DUBAI sú vyrobené z kvalitného dreva s certifikátom FSC® Nemusíte sa báť zladiť model s konkrétnym interiérom.

Schody DUBAI ponúkajú až šesť výškových variantov (max. 357 cm), tri ramená schodov (rovné, ½ resp. ¼), dve šírky stupňov (80 cm alebo 90 cm), ktorých môže byť od 11 do 16. Možností je veľa, stačí si len správne nakonfigurovať svoj model, aby ste získali riešenie dokonale prispôsobené estetike a špecifickosti interiéru.

SCHODY SYSTÉMU SYDNEY S LED OSVETLENÍM

Vnútorné schodisko, ktoré bude vyzerať pekne v modernom minimalistickom interiéri a poteší svojou elegantnou formou, je model SYDNEY. Vyznačuje sa voliteľným integrovaným LED osvetlením, ktoré dokonale zvýrazní štýl schodov. V tomto modeli je pozornosť venovaná detailom a vysokej kvalite, viditeľná voľným okom.

Môžeme si vybrať z dvoch farieb: čierna alebo biela, ako aj trojstupňové materiály: prírodný olejovaný dub, prírodný olejovaný buk a olejovaný dub s bielym pigmentom. Úpravu podľa vlastných estetických predstáv uľahčuje aj možnosť výberu až piatich rôznych typov balustrád. Nadšenci moderných foriem určite upriamia pozornosť na balustrádu PURE, ktorej časom zašlý tvar balusterov je v priereze podobný padajúcej kvapke vody.

Schody SYDNEY si môžete prispôsobiť aj špecifickosti vášho interiéru. Sú dostupné v priamom a ¼ zatočení a troch variantoch výšky podlaží: 222-270 cm, 240-292 cm, 259-315 cm.

Dúfame, že naše návrhy vám uľahčia výber praktických, bezpečných a štýlových interiérových schodov. Podľa nášho názoru je každý z návrhov optimálnou rovnováhou medzi estetikou a funkčnosťou.

Kúpte si online

Modulové schody DANZIG – na mieru

Modulové schody DUBAI – na mieru

Modulové schody SYDNEY – na mieru

Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735