DOPRAVA ZDARMA

Mini modulárne schody sa čoraz viac používajú v malých domoch alebo dvojúrovňových apartmánoch.

Aké sú vlastnosti tohto modelu schodiska a  aké sú výhody tohto riešenia? Pozrite sa kedy sa oplatí vybrať mini modulové schody a na čo si dať pri ich výbere pozor.

Mini modulárne schody

Tento model schodiska sa vyznačuje ľahkým, modulárnym a ľahko inštalovateľným tvarom. Zvyčajne pozostáva z kovovej nosnej konštrukcie a balustrády, ako aj drevených stupňov. Schody pozostávajú z opakovateľných modulov, čo nám umožňuje optimálne ich prispôsobiť špecifickosti interiéru. Pri výbere schodov do nášho bytu či domu zvyčajne dbáme na viacero faktorov: bezpečnosť a komfort používania, estetické a ekonomické hľadisko.

Ako sú na tom mini modulárne schody v týchto veciach? V porovnaní s tradičnými železobetónovými alebo drevenými schodiskami sú modulové schody oveľa efektívnejším riešením. Sú tiež lacnejšie a ľahšie sa inštalujú – v skutočnosti to zvládneme jednoducho a rýchlo aj sami. Pri návrhu mini modulárnych schodísk sme zabezpečili aj maximálny komfort a bezpečnosť používania.

A čo estetika? Široký výber mini modulových schodov v našej ponuke vám umožňuje jednoducho ich zladiť prakticky do akéhokoľvek štýlu a charakteru interiéru. Kedy sa teda oplatí vybrať mini modulárne schody?

Mini modulárne schody – kedy sa oplatí zvoliť toto riešenie?

Hlavnou výhodou mini modulárnych schodov je ich kompaktnosť a skutočnosť, že zaberajú veľmi málo miesta. Oplatí sa vybrať tento typ schodov najmä ak je priestor obmedzený. Modulové schody dokonale zapadnú aj do úzkych predsiení alebo úzkych rohov. Možnosť rôznych konfigurácií z hľadiska výberu konštrukcií, balustrád a úprav schodov ich umožní optimálne zladiť so špecifikami interiéru.

Navyše ľahká konštrukcia modulárnych schodísk nezaťaží priestor. Ak teda chceme spojiť estetiku a komfort používania s maximálnou úsporou miesta – modulové schody sa ukážu ako „trefa do čierneho”.

Ako si vybrať mini modulárne schody pre váš interiér?

Profesionáli odporúčajú rôzne modely modulových schodísk pre domy a byty malých rozmerov a všade tam, kde chceme zachovať dojem ľahkosti a priestrannosti miestností. Schody sa však oplatí prispôsobiť interiéru aj po estetickej stránke. Napriek ľahkej modernej konštrukcii možno modulové schody z našej ponuky úspešne použiť nielen v minimalistických alebo loftových interiéroch. Ľahko si tak nakonfigurujete modely, ktoré dokonale zapadnú do klasického alebo aj rustikálneho štýlu.

Môžete si vybrať farbu konštrukcie, typ schodov, ako aj typ a farbu balustrády. Naša ponuka obsahuje veľa modelov s moderným dizajnom, ktoré zdôraznia módny, minimalistický štýl vášho interiéru. Naši dizajnéri si dali záležať na každom detaile a tak si dnes môžete vybrať z modelov, ktoré dokonale zapadnú do každého interiéru. Pozrite si našu ponuku mini modulárnych schodov:

Mini modulárne schody:

Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735