DOPRAVA ZDARMA

VITAJTE V DOLLE

Okrem toho, že sme najväčším svetovým výrobcom podkrovných schodov, vytvorili sme rad vysokokvalitných produktov, okrem iného schody, zábradlia, detské zábrany a výlezy pre ploché strechy.

Pozri viac

KONTAKT

Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete vytvoriť riešenie na mieru podľa vašich požiadaviek, vyplňte náš kontaktný formulár a my sa vám ozveme.

›› Kontaktujte spoločnosť DOLLE

O NÁS

Sme na trhu už viac ako 70 rokov! Vyrábame mnoho modelov schodísk v továrňach po celom svete.

›› Prečítajte si viac o DOLLE

Pôdne rebríky

Ponúkame rôzne druhy podkrovných rebríkov vrátane rebríkov na mieru.

›› Pozri schodisko

Často kladené otázky

DOLLE je popredný svetový výrobca podkrovných rebríkov a popredný dodávateľ systémov zábradlí, ako aj systémových a točitých schodísk. Vnútorné aj vonkajšie schody vyrábame z rôznych materiálov, so zvláštnym dôrazom na drevo – naše drevené schody sa vyznačujú certifikátom FSC ® .

Poslaním našej spoločnosti je poskytovať kreatívne riešenia, ktoré vám umožnia optimálne zariadiť obytný priestor a zlepšiť kvalitu života členov domácnosti. Veríme vo vývoj, zameriavame sa na kreativitu, neustále zlepšujeme výrobu a predovšetkým počúvame našich zákazníkov, reagujeme na ich potreby.

Ako výrobca schodísk poskytujeme najvyššiu kvalitu služieb a všetky produkty, ktoré idú do našej ponuky, sú podrobované mnohým testom súvisiacim s kvalitou a bezpečnosťou. Vynakladáme maximálne úsilie, aby naše schody boli estetické, pohodlné na používanie a bezpečné. Týka sa to ako sporadicky využívaných podkrovných schodísk, systémových schodísk či točitých schodísk, ktoré spájajú dve úžitkové podlažia budov, tak aj vonkajších schodísk. Ako výrobca schodísk sledujeme najnovšie trendy v stavebníctve a interiérovom dizajne, a tak neustále rozširujeme a skvalitňujeme našu ponuku, aby sme Vám poskytli moderné produkty najvyššej kvality.

Čoraz viac ľudí sa rozhoduje pre kúpu dvojpodlažného bytu alebo dvojpodlažného domu s menšou rozlohou. Takéto riešenia sú spojené s problémom hospodárenia s priestorom – malé interiéry si vyžadujú veľmi premyslené úpravy, vďaka ktorým budú môcť členovia domácnosti naplno využiť svoj potenciál. Mnoho ľudí dnes bojuje s problémom nedostatku miesta na uloženie rôznych predmetov, vrátane lyží a horských bicyklov. Vďaka produktom DOLLE sa tieto nepríjemnosti dajú ľahko odstrániť.

Naše riešenia šetria cenné kubické metre, ktoré sa potom dajú prakticky využiť. Tam, kde by sa mohli nachádzať napríklad veľké vnútorné schody, vznikne priestor pre dodatočnú šatníkovú skriňu alebo police. A tam, kde je spojenie medzi podlahami v strede miestnosti, napríklad v strede obývačky, môžete vyskúšať moderné frézovacie schody navrhnuté v súlade s jednoduchosťou škandinávskeho štýlu. Pozorne sa oplatí zvážiť aj výber zábradlia, vďaka ktorému zaistíte nielen bezpečnosť, ale podčiarknete aj estetiku interiéru.

Naša široká ponuka zahŕňa vnútorné aj vonkajšie schodiská; podkrovné a poschodové schody; balustrády a detské zábrany. Každý z týchto produktov sme pred uvedením do predaja dôkladne otestovali. Navyše, vďaka konfigurátoru na našej stránke si zákazník môže sám navrhnúť balustrádu alebo zábradlie a na základe toho zadať objednávku.

Naše moderné schody sú obzvlášť obľúbené. Ponúkame schody celé vyrobené z dreva alebo produktov, ktoré kombinujú drevo a kov. Odporúčame najmä naše systémové schody, ktoré majú ľahkú a vizuálne atraktívnu štruktúru, vďaka čomu dokonale zapadnú do štýlu módnych, minimalistických interiérov.

Všetky naše produkty spĺňajú európske normy a majú potrebné certifikáty. Drevené schody sa vyznačujú certifikátom FSC ® , čo znamená, že naša spoločnosť podporuje aktivity zamerané na ochranu životného prostredia. Modulové a točité schody sú certifikované CE, čo je zárukou splnenia európskych požiadaviek týkajúcich sa zdravia, bezpečnosti a ochrany životného prostredia. Podkrovné rebríky spĺňajú normu EN 14975 vydanú Rosenheimským inštitútom v Nemecku. Ako výrobca drevených schodísk má DOLLE aj certifikát ISO 9001, čo dáva zákazníkom istotu, že všetky produkty dostupné v ponuke spĺňajú kvalitatívne požiadavky a samotný výrobný proces je plne zdokumentovaný a dodržaný.

Ako výrobca schodísk fungujeme v súlade s filozofiou LEAN. Našim cieľom je neustále zdokonaľovať produkty a zvyšovať efektivitu výrobného procesu a to všetko tak, aby bol zákazník so spoluprácou s nami a u nás zakúpeným tovarom maximálne spokojný.

Pri práci na nových projektoch vždy berieme do úvahy názory zákazníkov aj našich distribútorov. Je to pre nás dôležité najmä preto, že každý z nich sa na daný produkt pozerá z inej perspektívy, a preto môžu mať rôzne postrehy. Skúsenosti hovoria, že len starostlivé zváženie každej zo spomínaných pozícií prináša výsledky v podobe najkvalitnejšej ponuky.

Nahor
Partner na slovensku
POLSTAR, s.r.o.   IČO: 36472158 DIČ: 2020028164 IČ DPH: SK2020028164   Pod Vinbargom 1085 01 Bardejov Info: 0544742427 Email: info@dolle.sk   Schody a zábradlia: Igor Desák: 0918 885 735